Bývalý kytarista KISS Vinnie Vincent nabízí speciální „autogramizovaný balíček“

Bývalý kytarista KISS Vinnie Vincent který v osmdesátém druhém převzal na pódiu Frehleyho roli s make-upem „Ankh-Warrior“, nabízí speciální autogramizovaný balíček 

Merchandise pack který Vincent nabízí ve svém internetovém obchodě, zahrnuje několik CD, jedno DVD, čtyři trička, dvě nášivky a tři plakáty. Cena všech kytaristou podepsaných položek je šílených 9,500 dolarů!

Vincent byl členem KISS v letech 1982 až 1984. V roce 1983 vydali KISS poprvé bez make-upu “Lick It Up”, pro toto album Vincent napsal osm písní, včetně titulní skladby, která je základem živých vystoupení skupiny dodnes.

Navzdory úspěchu tohoto alba byl Vincent po ukončení turné k albu z KISS vyhozen, údajně kvůli sporu o podmínky jeho pracovní smlouvy s kapelou a licenčních poplatků. Po té Vincent založil skupinu VINNIE VINCENT INVASION.

V roce 1992 se Vincent nečekaně znovu spojil se Simmonsem a Stanleym, aby pro jejich uznávané album „Revenge“ napsal tři písně , včetně prvních dvou singlů „Unholy“ a „I Just Wanna“. Jejich vztah se však rychle znovu pokazil.

O čtyři roky později vydal Vincent sólové EP „Euphoria“, a brzy poté zmizel z očí veřejnosti a zůstal mimo na více než dvě dekády.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...