Warkings představují video natočené během evropského turné

Mezinárodní powermetalová kapela Warkings zveřejnila videoklip ke skladbě „Heart Of Rage“. Klip, který byl natočen v listopadu a prosinci během evropského turné  s kapelou Powerwolf, si můžete prohlédnout níže.

Z hlubin Valhally znovu povstávají mocní Warkingové spolu s temnou čarodějkou Morganou Le Fay. Čerstvě korunovaná Top 10 nejhranější kapela se právě vrátila z největšího turné své kariéry s jednou z největších kapel moderního heavy metalu, Powerwolf.

Nyní představují nový oficiální videoklip, vytvořený z obsahu tohoto turné, kterého se zúčastnilo více než 100 000 nadšených fanoušků po celé Evropě. Pro všechny, kteří turné nestihli, se válečníci s Feuerschwanz opět poperou na jejich nadcházejícím jarním turné.

Morgana na novém videoklipu „Heart Of Rage“: „Zatímco jsem pochodovala do bitvy s tisíci Warkings Warriors; povstala jsem z nejtemnějšího věku a přenesla svou agónii na pódium – protože jen ty jsi mohl vyléčit mé srdce hněvu. Zpívejte se mnou.“

Warkings vydali 11. listopadu 2022 prostřednictvím Napalm Records čtvrté řadové studiové album Morgana.

Zpěvačka Secil Sen, vystupující pod jménem Morgana le Fay, se objevuje v následujících čtyřech skladbách: „Hellfire“, „Monsters“, „Heart Of Rage“ a „Immortal“. „Hlas tak temný a zlý… příběh tak zvrácený a tajemný. Vytvořili jsme epické písně, které vyprávějí příběh temné čarodějky. Vítejte v pekelném ohni… v hořícím světě Morgany le Fay,“ komentoval Warkings.

Součástí alba je coververze skladby ‚Armata Strigoi‘, kterou původně nazpívala skupina Powerwolf. Verze od Powerwolf se objevila na albu Blessed & Possessed z července 2015.

Warkings byli potvrzeni na 19. ročník největšího mezinárodního rockového open airu MASTERS OF ROCK 2023, který se koná v městečku slivovice, uprostřed valašských kopců – ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek! Příští léto se festival uskuteční ve dnech 13. – 16. 7. 2023.

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...