WARKINGS vydávají nový singl Hellfire a míří do Prahy

Po opětovném útěku z podsvětí se mocní WARKINGS znovu spojí na bojišti s nečekaným novým spojencem – nikým jiným než legendární čarodějkou Morganou Le Fay.

Sestra Artuše a paní ztracených duší se připojila k starobylé královské rodině, aby je doprovázela ve všech jejich nadcházejících bitvách! Takže pozor na čtvrtou kapitolu ságy Warkings, Morgana, která právě vychází prostřednictvím Napalm Records.

S jejich třetím singlem „Hellfire“ zlá čarodějka zvyšuje svůj strašidelný hlas krátce před vydáním alba, aby odhalila toxickou historii svého vztahu lásky a nenávisti s králem Artušem. Obklopen otroky, hrdinný král sedí na svém trůnu ve videu.

V démonických hlubinách se Paní ztracených duší setkává se svým bratrem, který ji vyzve k boji. „Hellfire“ bude vypuštěn na největším bojišti v kariéře kapely na nadcházejícím turné s Powerwolf a Dragonforce! Jednou ze zastávek tohoto turné bude díky agentuře Pragokoncert také 13.11.2022 pražská Sportovní hala FORTUNA.

WARKINGS o Morganě:
„Hlas tak temný a zlý… Příběh tak zvrácený a tajemný. Vytvořili jsme epické písně, které vyprávějí příběh temné čarodějky. Vítejte v pekelném ohni… hořící svět Morgany le Fay.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...