Patnáctý ročník Winter Masters of Rock, má kompletní soupisku kapel

Na závěr roku si pro vás již tradičně připravila agentura Pragokoncert zimní variaci velkolepého open air festivalu MASTERS OF ROCK – ZIMNÍ MASTERS OF ROCK.

Patnáctý ročník jednodenní akce Winter Masters of Rock, kterou ve zlínské hale Euronics, již zná kompletní soupisku kapel pro letošní rok. A je na co se těšit – čeká nás žánrově pestrá celodenní metalová pařba.

Letos bude Zimnímu Masters of Rock vévodit německá družina vlčáků POWERWOLFNěmecko také zastoupí symfometalový BEYOND THE BLACK v čele s nádhernou Jennifer Haben a živelná parta THE NEW ROSES

Těšit se můžete na portugalské temné zaklínače MOONSPELL, britsko-švýcarské fantasy power metalisty GLORYHAMMER, řeckou darkmetalovou družinu ROTTING CHRIST nebo švédské powermetalové komando BLOODBOUND.

Z finska dorazí deathmetaloví melancholici INSOMNIUM a metaloví drsňáci STAM1NA Chybět nebude ani death metalové pětice THE BLACK DAHLIA MURDER a švýcarské teatrální seskupení SILVER DUST.

Letošní již 15. ročník se uskuteční 23. listopadu 2019. Tato chladivá variace kultovní pařby tvrdé muziky vám umožní slyšet v jeden den a na jednom místě spousty nadupaných kapel!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...