BEYOND THE BLACK vydávají nový singl „Winter Is Coming“

Vzestupné hvězdy německého symfonického metalu BEYOND THE BLACK se již mohou navzdory svým mladistvým letům ohlédnout za stratosféricky úspěšnou kariérou, debutové album z roku 2015 zasáhlo jejich domovskou zemi jako bomba. Song Of Love And Death okupoval německou Top 15 po celé týdny, což vedlo k tomu, že kapela získala metal Hammer Award za „Nejlepší debut“ v roce 2015. Jeho nástupce Lost In Forever (2016) vstoupil do německých žebříčků na 4. místě a vydláždil cestu pro obrovské turné po celém Německu a napříč zeměmi jako Velká Británie, Rusko a Japonsko.

Od živého debutu kapely v roce 2014 hráli na největších metalových festivalech na světě jako Wacken Open Air (několikrát) a koncertovali jako předkapela těžkých vah jako AEROSMITH, KORN, SCORPIONS, SAXON a WITHIN TEMPTATION. Během kampaně na jejich třetí desku Heart Of the Hurricane (2018) přistáli BEYOND THE BLACK na svém vůbec prvním evropském headline turné, které je zavedlo do 10 zemí, přičemž většina koncertů byla vyprodaná.

Ještě předtím, než dokončili cyklus turné Heart Of the Hurricane, se BEYOND THE BLACK vrátili do studia, aby napsali a nahráli album číslo čtyři. Výsledkem bylo album Horizons, vydané v červnu 2020, které vstoupilo do německých albových žebříčků na #3 (CH #6, AT #16, BE #53), což je dosud nejúspěšnější album kapely.

Nyní, o dva roky později, jsou BEYOND THE BLACK zpět, aby zahájili novou kapitolu. Po vydání nedávno vysoce oceňovaných skladeb „Reincarnation“ a „Is There Anybody Out There“ kapela s hrdostí oznamuje své nové, páté studiové album – stejnojmenné Beyond the Black které vyjde 13. ledna 2023! Předobjednávka alba je doprovázená temným a silným novým singlem „Winter Is Coming“, který udává tón pro dosud největší turné BTB, které začalo 6. října ve Vídni.

Jennifer Haben komentuje:
„Během natáčení tohoto alba se ve světě i v zákulisí událo mnoho změn. Byli jsme konfrontováni s našimi nejniternějšími obavami a nadějemi, když jsme se snažili udělat správnou věc v turbulentních časech. Tomu říkáte růst a toto album se dostává k jádru tohoto procesu, který všichni sdílíme: Tady je BEYOND THE BLACK a brzy bude tvoje!“

BEYOND THE BLACK nyní vyrazili na své dosud největší evropské turné s polečně s AMARANTHE, BUTCHER BABIES a AD INFINITUM , 29. října zavítají také do klubu Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ a bude opravdu narváno, podzimní koncert je totiž VYPRODANÝFanoušci, kteří si stihli pořídit vstupenky včas čeká silná koncentrace super muziky, ženské krásy a energie na jednom místě v jeden den!

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X