Venku je nová deska symfonic-metalové kapely Beyond the Black

Nová deska kapely BEYOND THE BLACK vychází! Živě ji uslyšíte v příštím roce na MASTERS OF ROCK, ale i ve stejnojmenném zlínském klubu!

BEYOND THE BLACK je jednou z nejúspěšnějších symfonic-metalových kapel v Německu. A fanoušci nejen doma, v Německu, již netrpělivě vyhlíželi jejich nové, čtvrté album s názvem „Hørizøns“! A konečně se dočkali!

Nová deska BEYOND THE BLACK „Hørizøns“ je na světě a nabízí širokou paletu téměř průlomových hudebních zážitků. Zpěvačka kapely, Jennifer Haben, dospěla k závěru, že dlouhá práce na novém albu se opravdu vyplatila.

„Do tohoto alba jsme vložili více než rok tvrdé práce, krev, pot a slzy. Hørizøns se stal absolutní součástí našeho života a je těžké najít ta správná slova, která by popsala, co pro nás vydání této desky znamená. Jsme více než jen připraveni vyrazit na novou cestu BEYOND THE BLACK. Bude to fantastické!“ říká Jennifer.

Vydání nové desky doprovází zveřejnění nového videa k písni „Human“, na které se můžete mrknout níže..

BEYOND THE BLACK se nám představí naživo spolu s kapelou AMARANTHE na společném co-headline tour, jehož zlínská zastávka se přesunula z 5.12. na 1. 5. 2021! A bude také jednou z ozdob přesunutého 18. ročníku festivalu MASTERS OF ROCK, který se uskuteční v novém termínu 8. – 11. 7. 2021 v areálu likérky R Jelínek ve VIZOVICÍCH.

Vstupenky na obě tyto akce můžete objednat v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X