Xentrix vydali video pro titulní skladbu svého nového alba

XENTRIX vydali oficiální video pro „Seven Words“, titulní skladbu nového alba kapely, které vyjde 1. listopadu prostřednictvím Listenable

XENTRIX pochází ze severozápadní Anglie a založil ji v roce 1985 kytarista Chris Astley. Po četných změnách v sestavě XENTRIX podepsali smlouvu s Roadrunner records a vstoupili do studia, aby nahráli své první album „Shattered Existence“ s producentem Johnem Cunibertim (Vio-lence, Forbidden, Joe Satriani).

XENTRIX byli jedním z předních světel britského thrash metalového hnutí. Měli hudební videa, která měla pravidelný vysílací čas na MTV Headbangers Ball. Kapela získala celosvětovou proslulost a měla mnoho vysoce energetických vystoupení s tisíci diváky.

V roce 2019 vydali své comebackové album „Bury the Pain“ s produkcí Andyho Sneapa a Masteringem Russe Russella, tato nová nahrávka ukázala, že kapela zní těžší víc než kdy jindy, zatímco si stále zachovává svůj charakteristický zvuk.

Album „Seven Words“ je 7. studiové album britského thrashového outfitu XENTRIX a je zdrcujícím kompendiem všeho, co udělalo z této kapely to, čím je dnes. Nové skladby jako „Reckless with a smile“, „Anything But The Truth“, „The Alter Of Nothing“, „Everybody Loves You When You’re Dead“ a titulní skladba „Seven Words“ zaujmou své právoplatné místo vedle klasiky Xentrix.

Discografie: Shattered existence (1989), Ghostbusters (1990), For Whose Advantage? (1990), Dilute to Taste (1991), The Order of Chaos (1992), Kin (1992), Scourge (1996), Bury the Pain (2019) a Seven Words (2022).

Nové album „Seven Words“ bylo nahráno ve Velké Británii ve studiích Backstage v Derbyshire a Viscon v Lancashire, mixováno a masterováno Andy Sneapem (Judas Priest, Exodus, Megadeth) a k vytvoření obalu se vrátil Dan Goldsworthy (Accept, Corpsegrinder, Alestorm).

Seven Words tracklist:

“Behind The Walls Of Treachery”
“Seven Words”
“Spit Coin”
“The Alter of Nothing”
“Everybody Loves You When You’re Dead”
“Reckless With A Smile”
“Ghost Tape Number 10”
“My War”
“Kill And Protect”
“Anything But The Truth”
“Billion Dollar Babies” (CD Exclusive Bonus Track)

Angličany XENTRIX můžete vidět na živo 26. 11. 2022 ve Zlíně v Masters of Rock Café kam přijedou v rámci turné MTV HEADBANGER’S BALL TOUR 2022 společně s kapelami VIO-LENCE, WHIPLAH a ARTILLERY.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...