Čtvrteční Benátská žila i bez Gotta, tisíce lidí bavili Janda, Nagy, Czáková i skvělá Anna K.

Pro zobrazení fotogalerie klikni na obrázek!

Ve čtvrtek odstartoval již 27. ročník festivalu Benátská! s Impulsem. Úderem třetí hodiny byli do areálu vpuštěni první nedočkaví návštěvníci a stovky dalších, netrpělivě za úporného vedra, čekali frontách u pokladen na svou vstupenku a identifikační náramky.

Jako první interpret se na Březňák stage představil Dalibor Janda, čímž zahájil festival Benátská! s Impulsem 2019! Jako druhý vystupující se představil Peter Nagy s kapelou Indigo a jak se ukázalo, tak oba interpreti jsou hodně oblíbení.

Na hlavní stage se také představili hosté Karla Gotta (Ilona Csáková, Petr Kolář a Markéta Konvičková), který bohužel kvůli akutnímu zápalu plic nemohl vystoupit. Nápor návštěvníků byl jasným signálem že čtvrtek měl být původně Gottův večer. Gott, který byl sám zklamaný, že vystoupit nemohl, k davu promluvil alespoň prostřednictvím hlasové zdravice.

„Moji milí příznivci na Benátské! s Impulsem. Moc vás zdravím do areálu Vesec u Liberce. Věřte mi, že mne moc mrzí, že tam právě teď nemůžu být s vámi, a potěšit vás svými písněmi. Moc jsem se na to těšil jako malej kluk, už půl roku, ale bohužel můj současný zdravotní stav mně neumožnil být s vámi. Tak vám aspoň takhle přeji, abyste se krásně bavili, a užili benátskou atmosféru. Váš Karel Gott,“ znělo v rádiu smutným hlasem čerstvého osmdesátníka.

Předposledním koncertem čtvrtečního festivalového dne byla úžasná Anna K. která sázela hit za hitem propojených se spontánní komunikací s diváky. Závěrečné vystoupení patřilo českému rockovému projektu Bohemian Metal Rhapsody – spojení zpěváků a osobností několika metalových či hardrockových kapel!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...