JUDAS PRIEST oznamují svou první oficiální knihu ’50 Heavy Metal Years‘

Judas Priest a Rufus Publications oznámily vydání vůbec první oficiální knihy JUDAS PRIEST dokumentující rozsáhlou historii kapely za posledních 50 let. Knihu s názvem „Judas Priest – 50 Heavy Metal Years“ sestavili David Silver, Ross Halfin a Jayne Andrews.

Velká 648 stránková kniha 50 Heavy Metal Years, zaznamenává historii nejvýznamnější světové heavymetalové kapely pomocí stovek dosud nepublikovaných fotografií od největších rockových fotografů Neila Zlozowera, Marka Weissa, Fin Costella, Olivera Halfina a mnoha dalších. Kniha je také doplněna textem od renomovaného novináře Marka Blakea.

Cílem unikátního fotodokumentu je nadchnout fanoušky a vyznavače skutečného heavy metalu po celém světě. Ke knize přispěli všichni současní členové kapely a je mimořádným artefaktem pro legie jejich následovníků. O exkluzivní obálku knihy se postaral anglický ilustrátor Mark Wilkinson.

Halfin říká: „Fotografoval jsem JUDAS PRIEST od roku 1978 až dosud a ze všech kapel, se kterými jsem pracoval, jsou pro mě jednou z nejpříjemnějších. Mocného kněze musíte milovat .“

Kytarista skupiny JUDAS PRIEST Glenn Tipton komentuje: „Představili jsme vizuální obraz metalu a vdechli mu nový život který je na stránkách této knihy navždy zachycen.“

Rufus Publications vydává knihu ve čtyřech variantách, včetně velké čtvercové edice (41×41 cm) v krásném černém kovovém pouzdře určené k získání peněz pro nadaci Glenn Tipton Parkinson’s Foundation. Knihy budou vydány začátkem prosince v době Vánoc.

* Standardní vydání: 648 stránková kniha, čtverec (30×30 cm) vytištěný na uměleckém papíru – dodáván v látkovém pouzdře s červenou fólií.

* Deluxe Edition: 500 číslovaných výtisků, čtverec (30×30) cm, svázaný v černé kůži s 3D čočkovitou přední stranou, zlatou fólií a exkluzivním rozkládacím plakátem. Každou kopii osobně podepisují Rob Halford , Glenn Tipton , Ian Hill , Richie Faulkner a Scott Travis .

* Charitativní edice Nadace Glenna Tiptona Parkinsona: 100 číslovaných kopií, čtverec (30×30) cm, vytištěný na uměleckém papíru se speciálním modrým obalem dodávaným v látkovém pouzdře s modrou fólií. Každou kopii osobně podepisují Rob Halford , Glenn Tipton , Ian Hill , Richie Faulkner a Scott Travis. Veškerý výtěžek z tohoto vydání poputuje do Nadace Glenna Tiptona Parkinsona .

* Edice Epic Leather and Metal: 100 číslovaných kopií, čtverec (40×40) cm svázáný v luxusní polstrované černé kůži s 3D lentikulárem vpředu, zlatou fólií a exkluzivním rozkládacím plakátem. Kniha je dodávána ve vyseknutém černém kovovém pouzdře. Každou kopii osobně podepisují Rob Halford , Glenn Tipton , Ian Hill , Richie Faulkner a Scott Travis .

Knihy „Judas Priest – 50 Heavy Metal Years“ lze exkluzivně před objednat na www.rufuspublications.com . Předobjednávka začíná 11. září v 15:00 britského času podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“. V online pokladně s kódem PRIEST50 bude možno využít 10% slevu .

29. září vyjde prostřednictvím Hachette Books autobiografie frontmana JUDAS PRIEST Roba Halforda „Confess“ .

V září 2018 vydal bývalý kytarista JUDAS PRIEST KK Downing prostřednictvím Da Capo Press autobiografii „Heavy Duty: Days And Nights In Judas Priest“ .

JUDAS PRIEST a jejich velkolepá oslava 50. narozenin plná obřích překvapení čeká fanoušky už příští léto na MASTER OF ROCK 2021 ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek, 8. – 11. 7.!!! kde byste neměli chybět!

Festivalové vstupenky můžete nadále objednávat tady: https://www.mastersofrock.cz/…/koncerty/2021-MASTERS-OF-ROCK a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X