BEHEMOTH zveřejnili klip ke skladbě z jejich nového alba

BEHEMOTH nejvyšší kněží extrémního metalu, zveřejnili videoklip k „Ov My Herculean Exile“, skladbě převzaté z jejich nového a dvanáctého alba „Opvs Contra Natvram“, které vyjde 16. září 2022 u Nuclear Blast Records.

Deset zuřivých kapitol, které tvoří Opvs Contra Natvram, bylo napsáno a nahráno ve velmi zvláštním roce pro Planetu. Situace, která jen zvýšila úroveň spalujícího hněvu trvajícího 43 minut a 15 sekund. Stejně jako u předchozích verzí, Opvs… produkovali BEHEMOTH. O mixování se postaral legendární Joe Barresi (Nine Inch Nails, Tool, QOTSA, Alice in Chains).

BEHEMOTH je proslulý svou pečlivou pozorností k detailu a absolutní kreativní kontrolou nad světem. To je důvod, proč si kapelník a vizionář Adam „Nergal“ Darski liboval v depresivním prostředí, které pandemie nabízí. To znamenalo, že poprvé od založení kapely před více než 30 lety neexistoval žádný termín, do kterého by se mělo dodržet. To umožnilo téměř bezprecedentní úroveň pozornosti při psaní a procesu nahrávání.

„Ov My Herculean Exile“ je náladová, úmorná skladba, která působí jako přirozený nástupce směru prozkoumaného v roce 2018 ve skladbě I Loved You at Your Darkest a zároveň ji váže zpět k některým raným blackmetalovým kořenům Behemoth.

Čerstvou ochutnávku zbrusu nové muziky polských BEHEMOTH, můžete v České republice očekávat na podzim 2022. V rámci The European Siege dorazí společně s kapelou ARCH ENEMY, metalovou legendu CARCASS na pozici speciálního hosta do sportovní haly FORTUNA v Praze.

Tipsport Arena (Tesla Arena), Praha 7-Bubeneč, Česká republika
sobota 15. října 2022, 18:00

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...