Na letním parketu v Hořepníku zaburácely skupiny Dymytry a Forrest Jump

Pro zobrazení fotogalerie klikni na obrázek...

Poslední prázdninový pátek, 30. srpna 2019 se na Letním parketu v Hořepníku u Pacova na Vysočině kde se v letních měsících konají rock metalové koncerty, uskutečnila předposlední akce tohoto roku. O program se tentokrát postarali známé kapely Dymytry a Forrest Jump.

Úderem deváté hodiny na pódium nastoupila za jásotu diváků moravská kapela Forrest Jump, v čele s charismatickým a věčně usměvavým frontmanem kapely Pepou Michálkem. Jeho výrazný a energický hlas je nezaměnitelný a okamžitě přilákal většinu návštěvníků parketu k pódiu. Zazněly osvědčené pecky „ Z pijavic, Opratě, Kdo hlídá hlídače, Na křídlech nočních můr (skvělý videoklip na Youtube), Normotvor“ a další.

Okolo jedenácté zazněli první tóny megahitu „Pot a krev“ skupiny Dymytry, a to už partička v maskách s motivy hmyzu doslova vlétla na pódium a spustila svoji show. Před pódiem bylo doslova našlapáno a fanoušci se začali dostávat do varu. Nechyběly hity jako „Strážná věž, Ocelová parta, S nadějí, Plameňáci“ a další. Úžasné bylo opět bubenické sólo Miloše Meiera, který sklidil obrovský aplaus.

Nechyběly plameny ani akustická píseň „Žít svůj sen“, při které se opět rozsvítily telefony fanoušků k vytvoření atmosféry. Jan Protheus Macků byl nadšený z nového prostředí a vysekl pochvalu pořadatelům akce Lukáši Danielovi a Ondřeji Přástkovi.

Co říct závěrem? Byl to velmi vydařený večer, obrovský dík patří pořadatelům akce, kapelám i fanouškům, kteří zaplnili téměř celý areál Letního parketu. Všichni se skvěle bavili a odnesli si spoustu energie a dobré nálady.

Příznivci koncertů pod širým nebem se v Hořepníku kde sázejí na osvědčená jména kapel, mohou ještě těšit na oblíbenou skupinu Harlej která zde vystoupí 14. 9. 2019 od 21.00 hodin, jako host se představí kapela Morava.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...