Přípravy na letošní festival Barvy léta v Poděbradech jsou v plném proudu!

Festival Barvy Léta v Poděbradech se pomalu, ale jistě blíží! Louka stojí, tráva bude posečená a vychlazené pivo přijede přímo z Branického pivovaru!

Letošní dvoudenní festival Barvy léta 10-11.7.2020 bude netradičně odstartován závodem v běhu na 10 km – Magorovou Desítkou.

Výstřel ze startovní pistole zazní v 15:30 a bude to kousek od vstupu do areálu festivalu Barvy léta. Připravena bude i trať pro děti anebo děti s doprovodem. Trať bude dlouhá 1 km – bude to tzv. Malá desítka.

Oba závody budou odstartovány současně. Mapu běhu zveřejníme během následujících dnů. Vyhlášení vítězů kategorií muži, ženy, senioři, seniorky a děti bude v den závodu. Na všechny závodníky čeká samozřejmě nealko občerstvení zdarma a účastnická medaile.

Registrovat se můžete v den závodu v místě akce do 14 hod nebo prostřednictvím emailu sokol-zlichov@seznam.cz. Startovné 150 Kč / dospělí, děti ZDARMA!

Na letošní festival přivezou Tři sestry kromě sebe a dalších kapel také svůj nejlepší letošní narozeninový dárek, který dostali od branického pivovaru za celoživotní věrnost pivu. Mobilní hospodu Na Staré Kovárně v Braníku plnou branického piva!

Co se týče vstupenek, tak zakoupené s datem 11.7.2020 jsou stále platné a umožní vám vstup na sobotní program.

Pokud jste se rozhodli, že vám jeden den nestačí a chcete užívat Barev Léta i v pátek, pak zakupte permanentku 10.-11.7.2020 (dříve zakoupený lístek pak můžete vrátit). Ale spěchejte, permanentek je jen omezený kontingent!

Co se týká dětí, tak ty samozřejmě můžete vzít sebou, Barvy Léta jsou rodinná záležitost! V tomto případě se dá zakoupit rodinná vstupenka (2+2), pokud jste 1+1 či 1+2, doporučujeme zakoupit klasickou vstupenku v předprodeji. Dětské lístky vám budou najisto prodány na místě!

Hudební páteční a sobotní program si letos užijete v podání potvrzených kapel

Pátek 10. 7. 2020 (kapely hrají od 13:00 do 00:30)
Tři sestry, Ivan Mládek & Banjo Band, Mňága a Žďorp, Doctor P.P., SPS, Pirates of the Pubs, Zputnik

Sobota 11. 7. 2020 (kapely hrají od 14:00 do 00:30)
Tři sestry, Alkehol, Vypsaná fiXa, E!E, Totální nasazení, SPS, Zputnik, Pirates of the Pubs

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...