HARLEJ zahájil ve vyprodané pardubické enteria areně velkolepé oslavy

Pro zobrazení fotogalerie klikni na foto..

Kapela Harlej slaví kulaté výročí speciální šňůrou na kterou zve i novým albem. První zastávkou a velkou rockovou  jízdou byla totálně vyprodaná Enteria aréna v Pardubicích

Skupina Harlej slaví své 25. výročí a to ve velkém stylu. K této příležitosti se Harlej rozhodl vyrazit na tour napříč Českou republikou. Tour čítá 8 zastávek a tou první byla pardubická enteria arena, jejím vrcholem bude 18. dubna doposud největší samostatným koncert kapely v pražském Forum Karlín

Velkolepý večer v pardubické aréně, zahájila spřátelená skupina Jaksi Taksi která stejně jako Harlej, vydala tento měsíc nové album. Jaksi Taksi rozehřáli nejen pardubické fanoušky na správnou teplotu smrští pop-punku a rocku.

Po té přichází na řadu dvouhodinový koncert kapely HARLEJ kterému předcházela zdravá nervozita všech členů kapely a nedočkavost řady fanoušků různých věkových kategorií. Úvodní intro při kterém naskakuje husí kůže a obří LED obrazovka na které probíhají hlavní mezníky kapely, zvyšují napětí v hale.

Na pódium nastupuje kapelník Tonda Rauer a jeho partička. Šest silných pyrotechnických výbuchů otevírá další etapu existence kapely HARLEJ a Tomáš Hrbáček zahajuje písní „Zfetovanej“ velký halový mejdan. Následuje sprcha hitů jako Vylízaná, Vyhulenej'“ Malá nevěrná holka, a Na prodej“, na řadu přicházejí songy z nového albaNejsem zklamanej a Tráva“ , fanoušci jsou ve svém živlu.

Dva starší hity a hned nato další novinka z nové placky Až tady nebudu“. Na ploše hokejového klubu HC Dynamo Pardubice se odehrává naprosto famózní koncert. Přichází písnička „Možná“  při které dvě obří děla chrlí mezi fanoušky mraky papírových konfet, ty v průběhu večera přítomné zasypou ještě jednou.

Následují další prověřené hity a chorálový zpěv z publika, opětovné pyro výbuchy, nechybí leasery, tradiční balonky a závěrem ani nafukovací panáci.

Psát otom není to pravé ořechové, to se musí prostě zažít. Skvělý koncert, skvěle odvedená práce nejen samotné kapely ale také lidí kolem ní (bedňáci, zvukaři, ti co obsluhují kamery a dalších) o kterých se většinou moc nepíše.   

NÁSLEDUJÍCÍ ZASTÁVKY TOUR

14. 03.   Zlín – Sportovní hala DATART
21. 03.   Ostrava – Hala Tatran
28. 03.  Brno – Hala Vodová
03. 04.  Plzeň – Sportovní areál TJ Lokomotiva
09. 04.  České Budějovice – Výstaviště České Budějovice
11. 04.    Jihlava – Sportovní hala SK Jihlava
18. 04.   Praha – Forum Karlín

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...