Thrash legionáři KREATOR potvrdili účast na festivalu METALFEST Open Air 2021

Německá thrash metalová legenda KREATOR headlinerem přidaného dne festivalu METALFEST 2021!

Nechte vlajku nenávisti vlát vysoko! Thrash legionáři KREATOR potvrdili svoji účast na festivalu METALFEST Open Air 2021, který se koná v překrásném a příjemném amfiteátru Lochotín v PLZNI. Stanou se zde headlinerem nově přidaného dne, tedy čtvrtku 3. 6.! 11. ročník festivalu se přesunul na nový termín, a to 3. – 6. 6. 2021! A zcela poprvé bude festival 4denní!

KREATOR jsou neporazitelnou metalovou silou a každý, kdo již zažil thrash apokalypsu, kterou frontman kapely Mille Petrozza a jeho posádka vždy na pódiu rozpoutá, to jen potvrdí! Všichni thrash metaloví maniaci tak dostanou jedinečnou příležitost ukojit svoji touhu po pekelně drsném, zuřivém metalovém humbuku. KREATOR neustále sklízejí obrovské úspěchy se všemi svými deskami, které se objeví a jejich doslova demoliční show jsou pověstná!

KREATOR, to už je něco jako ochranná známka s celosvětovou reputací, složitý a zároveň extrémní melodický thrash metal, který okouzluje celé generace. Kapela se k nám do ČR vrací ráda. České fanoušky považuje za jedny z nejžhavějších a nejdivočejších vůbec. Dokázali to také svým posledním „livkem“, které vydali „London Apocalypticon – Live At The Roundhouse“ (2019), což je záznam z jejich dechberoucí mega show v Londýně v roce 2018.

Kromě CD, bylo součástí všech dalších vydaných formátů i záznam jejich skvělého koncertu v Chile (2018) a hlavně jejich nezapomenutelná show na Masters Of Rock 2017! KREATOR zde zařadili své live video písně „Enemy Of God“! Jako ochutnávku toho, co nás s KREATOR ještě čeká, vydala kapela nedávno singl „666 – World Divided“ (2020), jako svou první nahrávku s novým basistou Frédéricem Leclercqem.

Mille Petrozza to komentuje: „Po více než třech dlouhých letech vám s radostí představujeme náš zbrusu nový singl „666 – World Divided‘. Poselství této písně je teď důležitější než kdy jindy. Musíme držet pohromadě v tomto stále více rozděleném světě. Dávejte na sebe pozor a hlavně, zůstaňte věrní metalu. Jsme v tom s vámi“.

KREATOR live na METALFESTU 2021, 3. – 6. 6. 2021, amfiteátr Lochotín, PLZEŇ! Již zakoupené vstupenky na METALFEST 2020 zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu!

Celofestivalové permanentky můžete dále objednávat zde: www.mastersofrock.cz/…/konc…/2021-METALFEST-OPEN-AIR a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X