Nováčci LEAGUE OF DISTORTION vypustili singl „I’m A Bitch“

Nová síla, LEAGUE OF DISTORTION, se spojila, aby porazila stíny vrhané na hudební scénu svými Svěží zvuk a styl!

Němečtí novodobí metaloví nováčci League Of Distortion představili na scéně neuvěřitelně osvěžující zvuk s úspěšnými vydáními ohnivých prvních singlů „Wolf Or Lamb“ a „My Revenge“, které dokazují hudební finesy a zkušenosti hlavních členů Anny „Ace“ Brunner (Exit Eden) a Jima „Arro“ Müllera (Kissin‘ Dynamite). Zatímco elektrifikovaný třetí singl „It Hurts So Good“ nedávno přidal na jejich nebezpečné náladě, kvarteto jde naplno tím, že ukazuje svou nejodolnější stránku na závěrečném singlu „I’m A Bitch“, který přistál těsně před vydáním jejich stejnojmenného debutového alba která vyjde tento pátek 25. listopadu prostřednictvím Napalm Records.

Živá formace nedělá žádné kompromisy tím, že nabízí divoký, energický zvuk, který se neskrývá za žádné normy. „I’m A Bitch“ začíná hypnotizujícími rytmy, stoupá k groovingové, tvrdé zvukové paletě, zatímco dělá posilující prohlášení s hudebním videem.

League Of Distortion o „I’m A Bitch“: „Tato píseň je o sociálních předsudcích a nerovnosti. Ženy a muži jsou stále léčeni různými opatřeními. Tímto provokativním tématem, písní a hudebním videem, vystupujeme proti této nespravedlnosti a chceme vás přesvědčit, abyste přeprogramovali staré vzorce myšlení.“

Nová síla, League Of Distortion, se spojila, aby svým svěžím zvukem a stylem porazila stíny vrhané na hudební scénu. V roce 2017 oslavila Anna Brunner pozoruhodný mezinárodní úspěch se svou symphonic metalovou kapelou Exit Eden a nyní se spojila s notoricky známým kytaristou Jimem Müllerem z proslulé heavy metalové kapely Kissin‘ Dynamite. Společně vytvořili jednu z nejžhavějších nových moderních metalových kapel roku, která kombinuje své charakteristické zvuky a vytváří silnou zvukovou paletu. Nyní jsou připraveni znovu bojovat s temnotou se svým dlouhohrajícím debutovým albem League Of Distortion z roku 2022.

League Of Distortion pozvedá temný závoj stagnace způsobené pandemií a představuje nový zvuk, který rezonuje s nejistotou tohoto období. „Wolf or Lamb“ – návykový první samostatný singl, který představil kapelu jako sílu, se kterou je třeba počítat – zažehne oheň celého alba. „Rebel By Choice“ a „The Bitter End“ ukazují vášeň a oddanost žánru, zatímco „My Revenge“ přesvědčuje chytlavým háčkem a dunivými kytarovými riffy. Živelná síla zkresleného, silného hlasu Anny „Ace“ Brunnerové se spojila s robustními riffy hranými Jimem „Arro“ Müllerem, stabilními a silnými beaty Tina „Aeon“ Calmbacha a ostrými basy Felixe „Ax“ Rehmanna je sjednocují a vytvářejí silný výbuch alba, který nelze přehlédnout.

Kapela o svém debutovém albu: „Tímto debutovým albem pokládáme základní kámen League Of Distortion. Zpracováním kruté a vrtošivé reality, přímočarými, provokativními a velmi osobními tématy, zkreslujeme perspektivu a vytváříme nesmírně silnou hudbu. League Of Distortion je tu, aby zůstala a my vás vítáme, abyste byli její součástí od samého začátku.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X