Legendární MOTORBAND byl sražen na kolena, rezignoval další zpěvák

Frontman legendárního Motorbandu, Petr Malý rezignoval na svůj post zpěváka. Jako důvod uvedl častou a velkou kolizi s rodinným životem

Od loňského roku prožívá zakladatel a lídr metalové legendy Motorband Libor Máča Matejčik, krušné chvíle. V říjnu loňského roku se jeho kapela potýkala s nečekaným odchodem Luďka Struhaře a kytaristy Honzy „Hanse“ Jiříčka.

V listopadu následovalo neúspěšné představení nového zpěváka a nyní, kdy už se zdálo že je vše jak má být, přišla další zdrcující rána která bez pochyb přidělala všem členům kapely ne jednu vrásku na čele. Současný frontman Motorbandu zpěvák Petr Malý, oznámil z rodinných důvodů svou rezignaci.

Zdá se, jako by si Motorband na konci ledna představenou a velmi povedenou skladbou z připravovaného alba „Motorband 2020“ v podání Petra Malého, s názvem “Sraž mě znova”, říkal o další pro nikoho nechtěný pád ve své historii.

Motorband na svém facebookovém profilu sdělil ,“ I v této nelehké době a situaci pokračujeme dál, a pracujeme na nových skladbách“. Přejme tedy, aby v ne zrovna pro nás všechny příjemném období, kdy celý svět zužuje koronavir, lídr Libor Máča Matejčik našel dostatek sil na vyřešení této nešťastné události.

Vysvětlení Petra Malého

Drazí fans Motorbandu,

po důkladném zvážení jsem se rozhodl na post zpěváka rezignovat. Důvodem je především častá a velká kolize s rodinným životem. Uvědomil jsem si to tak výrazně opravdu až v posledních týdnech, kdy na mě v mé pozici dřímala velká zodpovědnost. Kdo nás sledoval ví, že jsem převzal hodně úloh a opravdu se snažil. Ani sem si při tom nevšiml, jak můj osobní život při tom chátral.

Motorband si zaslouží frontmana, který i takové nápory zvládne, a to i potom, až se rozjedou koncerty. Já tomu již nemůžu a nechci dostát, především proto, že bych u toho nutně zanedbával péči o svou skoro tříletou dcerku, kterou mám ve střídavé péči.

S klukama a týmem se rozcházíme v dobrém, mé rozhodnutí zcela chápou. Moc jim děkuju za tuhle šanci a opouštím je i s těžkým srdcem. Byli mi v těžkých situacích každý za sebe oporou a nenesou na mém rozhodnutí žàdnou vinnu. Od každého jsem se i za tu krátkou dobu toho hodně naučil. Díky, kluci!

Děkuju i všem fans, kteří mě podpořili a věřili ve mě. I vás opouštím s těžkým srdcem a obdivuju vás, že jdete s kapelou skrz každou situaci. Děkuji vám za tuhle šanci!

Přeji vám všem jen to dobré!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...