Lord of the Lost oslavili v pražském Roxy své patnáctiny

Ve středu 17. dubna se v pražském klubu Roxy uskutečnila velké party pořádaná agenturou Pragokoncert na oslavu 15leté kariéry Lord of the Lost. Na jejich českém vystoupení je doprovodili kapely Hell Boulevard a The Raven Age.

První vystoupili Hell Boulevard, známí svou směsí gothic rocku a jedinečného orchestrálního vkusu, připraveni potěšit nové i staré fanoušky svým osobitým zvukem a neochvějnou drzostí..

Druzí na pódium téměř zcela zaplněného Roxy, vtrhli The Raven Age, aby přítomným přednesli své písně, aniž by se ztratili v přílišném tlachání. Žánr byl snadno ocenitelný, i když se lišil od obecného trendu večera, ale díky velké části publika, které je jasně znalo, se všichni nechali jejich hudbou příjemně unášet.

Po té už klub Roxy patřil Lord of the Lost. U příležitosti turné k 15. výročí se rozhodli zopakovat svou kariéru v chronologickém pořadí a nabídnout publiku šťavnatý výběr 24 písní na téměř dvouhodinové vystoupení.

Svěží a ve skvělé formě zahájili skladbou „Till Death Us Do Part“. Nechyběly písně jako „Lorely“, „Die Tomorrow“ nebo „Six Feet Underground“ zpívané z plných plic všem, ale fanoušci měli potěšení poslechnout si i méně známé písně jako „Heart for Sale“ a „Raining Stars“, díky nimž byl setlist zajímavý a nečekaný.

Členové kapely se neustále snažili zůstat v kontaktu s publikem, aby vystoupení bylo co nejosobnější, a dařilo se jim to dobře, protože publikum vřele reagovalo.

Závěrečná část show je věnována nejnovějším hitům Lord of the Lost, kteří po slavné „Blood & Glitter“ promění místo v taneční sál útokem na několik popových coverů převzatých z posledního alba „Weapons of Mass Seduction“, jako jsou „Shock to the System“ od Billyho Idola a „Bad Romance“ od Lady Gaga. Výstižný závěr s „One Last Song“.

Pokud jste koncert promeškali, tak nezoufejte, fenomenální a originální LORD OF THE LOST přijedou na festival ROCK CASTLE do MORAVSKÉHO KRUMLOVA který se uskuteční ve dnech 15. – 17. 8. 2024. Festivalové vstupenky za super cenu, platnou do konce dubna, parkování a kempy objednávejte co nejdříve zde: Vstupenky – výběr | Rock Castle

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...