Hlavním tahákem Masters of Rock 2018 bude Helloween

Už XVI. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 12. do neděle 15. července 2018 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích. Hlavním tahákem bude HEllOWEEN v sestavě s původními členy.

Nestihli jste koncert HELLOWEEN v rámci reunionu PUMPKINS UNITED, nemusíte zoufat, svou show společně s Michaelem Kiske a Kaiem Hansenem přivezou také na letní Masters of Rock 2018, kde dostanou exkluzivní dvouhodinový hrací čas.

Dalším tahákem je UDO DIRKSHNEIDER, který se ve Vizovicích definitivně rozloučí s érou v Accept, naposledy zde zazpívá písně z této éry a pak se vrátí ke svojí sólové tvorbě pod značkou U. D. O. a songy Accept už nikdy zpívat nebude.

S novou deskou, která vyjde těsně před festivalem, se do Vizovic vrátí POWERWOLF. Písně z ní zazní na Masters of Rock ve světové premiéře. Dorazí také KORPIKLAANI kteří dle slov pořadatele chystají spojení, které by nikoho nenapadlo a nebude nikde jinde k vidění.

Mezi další doposud potvrzené účinkující patří:

LORDI, DORO, KAMELOT, ANNIHILATOR, AMORPHIS, VAN CANTO, ORDEN OGAN, LOUDNESS, DIE APOCALYPTISCHE REITER, MASTERPLAN, SINNER, THE UNITY, AVATARIUM, HARDLINE, BLOODBOUND, NOCTURNAL RITES, DR. LIVING DEAD, INFECTED RAIN, DALRIADA, THOBBE ENGLUND, THE NEW ROSES, TENGGER CAVALRY, DRAGONY, DIOLEGACY, ALKEHOL, DOGA, SSOGE, TANJA, SALAMANDRA, GATE CRASHER a mnoho dalších…

Kromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny také další „atrakce“, které jen dokreslí odpočinkový (a zároveň aktivně prožitý) prodloužený víkend na Zlínsku – upravený festivalový areál s WC a sprchami, desítky stánků s tím nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, free jump, exkurze Likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého. WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

K zajímavým cenám můžete přijít i na střelnici Buffalo Bill. Každoročním největším lákadlem jsou organizované autogramiády hvězd na Prosperita Meet & Greet Stage a pro prvních 15.000 příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají. Stanování zdarma bude k dispozici i v průběhu nadcházejícího ročníku.

Od dnešního dne můžete permanentky na kultovní Masters of Rock, který se uskuteční 12.-15. července 2018 v areálu likérky R. Jelínek, zakoupit na www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2018-MASTERS-OF-ROCK, v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a v pražském sídle agentury Pragokoncert (U Bulhara 3, Praha 1). Cena permanentky je 1600 Kč a je platná pouze do konce měsíce nebo do vyprodaní limitované edice. Vstupenky zakoupene přes web můžete hradit platební kartou nebo si je nechat doručit na dobírku Českou poštou.

REKLAMA

1 Komentář
  1. Hampl H říká

    Posloucham rad dobrouhudbu a rad se zajedu podivat i na masters of rock a moc bych si pral zde nekdy hrat třeba JORNEY a KING DIAMOND nebo ROYAL HUNT nevim je těch věci vic ale i tak jsem rad že už je možne se radovat z dobře hudby která zde každy rok doraži pěkny den a děkuji všem kteří se na o to zaslouži letos mě třeba těši zězde dojede alespoň čas z kapely KISS tak at je hodně zažitku a co nejvíce posluchaču

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X