Metalová královna Doro Pesch vydala velmi unikátní singl

Německá metalová královna Doro Pesch vydala velmi unikátní singl – oduševnělou adaptaci své klasické metalové hymny „Raise Your Fist In The Air“.

Rok 2023 bude pro DORO PESCH velkým rokem, oslaví 40 let na hudební scéně! Absolutním vrcholem bude určitě její výroční show v rodném městě 28. října 2023 v Düsseldorfu.

Ale metalová královna přišla s dalším velkým překvapením. Label Nuclear Blast vydal velmi unikátní singl, jde oduševnělou adaptaci klasické metalové hymny DORO „Raise Your Fist In The Air“.

Singl vznikl díky nové hudební show „Music Impossible“ na německém televizním kanálu ZDF. V jedné z epizod, mohli diváci sledovat souboj DORO s německým popovým zpěvákem Mikem Singerem – oba umělci stáli před nelehkým úkolem aranžovat a předvádět své vlastní písně v opačném žánru! To znamenalo, že DORO musela přeměnit jeden ze svých heavy metalových hitů na popový zvuk svého soupeře.

Nemožný? Ano, téměř. Ale DORO tuto výzvu zvládla a soutěž vyhrála. Společně se svým producentem Andreasem Bruhnem (Ex-Sisters Of Mercy) se metalová královna odvážila podniknout jedinečnou exkurzi do popového žánru a vytvořila elektrizující a oduševnělou novou verzi „Raise Your Fist In The Air“, kterou diváci v berlínském televizním studiu nadšeně oslavovali.

Epizodu s DORO z „Music Impossible“ si můžete prohlédnout v archivu médií ZDF. Odkaz na vysílání najdete zde: www.zdf.de/kultur/music-impossible/doro-pesch-und-mike-singer-100.html

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X