Dymytry a Traktor ovládli na společném turné Monster Meeting amfiteátr Konopiště

Společné turné kapel Traktor a Dymytry opět rozproudilo fanoušky!

V sobotu 31. srpna se v přírodním amfiteátru Konopiště uskutečnil další koncert z turné kapel Traktor a Dymytry – Monster Meeting

Jako první na pódiu vystoupila předkapela #černá, po ní následovali brněnští Panoptiko, kteří fanoušky zaujali nevšední tvorbou i vizuálem a třetím předskokanem byla symphonic/power metalová kapela Sebastien v čele s Jirkou Rainem působícím také ve skupině Citron. Sebastien je jedna z mála českých kapel která se pyšní účastí na největším metalovém festivalu světa – WACKEN OPEN AIR 2016, nebo na ROCK TOWER v polském Płocku.

Hlavní show  zahájily skupiny Dymytry a Traktor společnou písní „Spolu Se Cítíme Živí“ a následně začal koncert kapely Dymytry která zahrála své největší pecky, mezi nimi také píseň „S Nadějí“ věnovanou dětem z organizace PÁLÍ, které se na pódiu objevili. Nechyběla ani velkolepá ohnivá show a bubenické sólo Miloše Meiera.

Bez pauzy na předělání stage po poslední písni nastoupila kapela Traktor včele se zpěvákem Martinem Kapkem, která stejně jako Dymytry zahrála své největší hity jako: „Sybil“, „Bludičky“, „Defenestrace“ a mnohé další. Na konci opět obě formace nastoupili na podium a společně zahráli od každé kapely jednu píseň. Ve finále se rozloučili společnou písní „Monster Meeting“.

Na nejbližší koncert z turné Monster Meeting se můžete těšit už tento pátek 6.8. 2021 v Liberci nebo v sobotu 7.8. 2021 v amfiteátru hradu Loket.

Fotogalerii zde:

FOTO CREDIT Kateřina Vestfálová
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X