Do třetice všeho dobrého? Motorband přichází s muzikálovým zpěvákem!

Motorband představil novou tvář za mikrofonem, posilou se stal muzikálovým zpěvák Ladislav Korbel

V říjnu loňského roku odchod Luďka Struhaře a kytaristy Honzy „Hanse“ Jiříčka, měsíc nato neúspěšné představení zpěváka a v dubnu letošního roku rezignace Petra Malého, taková je bilance legendární skupiny Motorband za posledních devět měsíců ale možná se konečně blýská se na lepší časy.

Po té, co Luděk Struhař který byl u fanoušků společně s Hansem v oblibě, odešli do brněnské heavy metalové kapely Regon a po náhlé rezignaci Petra Malého který si jak se později ukázalo, rozjel své sólové projekty se zdálo, že už motor v legendárním bandu dosloužil. Neúnavný zakladatel, lídr a kytarista Libor „Máča“ Matejčík ale nehodil ani tentokrát flintu do žita a začal hledat nového v poměrně krátké době již třetího frontmana.

Ve snaze dostat Motorband který trápí nestálost sestavy co nejdříve zpět na metalová pódia, zalovil Máča na muzikálových prknech. Výsledkem je oficiální představení nového člena, kterým se stal zpěvák a herec Ladislav Korbel který se již několik let pohybuje na pražských divadelních scénách s učinkováním v mnoha muzikálech, například v divadle Hybernia po boku Pepy Vojtka ze skupiny Kabát nebo vystupování v hudebním divadle Karlín.

Jak Motorband s novým zpěvákem u fanoušků obstojí, a zda je výběr muzikálového hlasu v legendární heavy metalové formaci to pravé ořechové, ukáže čas. Každopádně už jen za svou neoblomnost si Libor „Máča“ Matejčík zaslouží aby si DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO všechno sedlo jak má!

V premiéře můžete Motorband s novým zpěvákem slyšet a vidět již 27.6. 2020 na Dolnokralovické pouťové slavnosti.

Následovat budou akce:

11.6.  Léto s Rychtářem 2020
8.8. Festival Rockové sady Kraslice
28.8. ROT KART FEST
26.9.  Sorfest 2020

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X