Festival NADĚJEfest v boji proti Duchenovi

Přátelé, rock-metalová bando, zkrátka všichni kdo máte odvahu pomoct těm, kteří to nejvíce potřebují „VÁŽNĚ NEMOCNÉ DĚTI“, tak máte příležitost!!! I letos, kamioňák Jiří Hučko a jeho organizace Naděje z kamionu, pomáhá nemocným dětem.

Druhý ročník charitativního rock – metalového festivalu s názvem NADĚJEfest 2018, nesoucí podtitul „BOJUJEME S DUCHENEM“, bude věnován Vašíkovi Petýrkovi, Deniskovi Knéblovi a Míšovi Horváthovi, kteří statečně bojují s nepřízní osudu v podobě diagnostikované svalové dystrofii Duchenova typu.

Festival, který se uskuteční 16. 6. 2018 v atraktivním prostředí rekreačního areálu Dolce v Trutnově, můžou podpořit všichni, kterým není lhostejný osud jiných, osud těch, kteří potřebují pomoc více než kdokoliv jiný a proto jsou srdečně zváni nejen příznivci rocku a metalu.

Charitativní akci odstartuje trutnovská kapela, NEODŮVODNITELNÁ LÍTOST, která ve svém repertoáru zajímavě mixuje rockový sound a elektroniku, poté převezmou pódiové žezlo ALTERNATIVE CORE, produkující hardcore v progresivnější podobě. Z Nového Města pod Smrkem, dorazí crossoveroví RAIN, které na stagi vystřídá pražská heavy metalová partička METALCRAFT.

Notnou dávku metalu naservírují slovenští EUFORY z Martina. O příjemnou atmosféru, se také postará FORREST JUMP s frontmanem Pepou Michálkem který se ujme moderování celého NADĚJEfestu. S energií, melodikou i agresí vás přivítají power metaloví PORTA INFERI z Nového Jičína.

Další heavy metalovou partičkou, která svým vystoupením podpoří tento charitativní festival, bude pražská D.N.A., kytarista této kapely Jirka Špalek, bude mít na starosti veškeré dění na pódiu jako stage manager. Ozdobou festivalu bude i power – speed metalová stálice SALAMANDRA, a v roli hlavního headlinera, vystoupí kapela KOMUNÁL. Celou akci zakončí Česko-italská formace ROCK N ROLL ARMY a její jadrný rock’n’roll.

Tak že všichni, kteří by rádi pomohli vážně nemocným dětem s nevyléčitelnou nemocí a jejich rodinám, ale také ti, kteří chtějí slyšet vynikající muziku, mají příležitost 16. června.

Vstupenky jsou do 18. března 2018 v předprodeji za zvýhodněnou cenu 200 Kč. Po tomto datu budou k mání za plnou festivalovou cenu 250 Kč. Děti do výšky 140 cm, vozíčkáři a osoby ZTP s maximálně jedním doprovodem mají vstup zdarma!

Elektronický předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím e-mailu nadejefest@centrum.cz. Do předmětu uveďte ‚NADĚJEfest – vstupenky‘ a nezapomeňte uvést celé své jméno (nebo jména, pokud budete objednávat více vstupenek), které bude uvedeno na samotné vstupence. Veškeré informace o objednávce a platbě dostanete na uvedeném e-mailu. Vstupenka bude elektronická, k vytištění.

Pokud se festivalu nemůžete zúčastnit a rádi byste festival podpořili, můžete si vstupenku jako zajímavý suvenýr rovněž pořídit touto cestou, případně zaslat jakoukoliv částku na transparentní účet festivalu vedeném u FIO BANKY.

I když bude festival jednodenní, tak návštěvníci, kteří dorazí z daleka, si mohou zajistit ubytování v Camp Dolce který už bude v době konání festivalu v plném provozu. Podrobnější informace lze najít na webu, CAMP DOLCE.

Další informace o festivalu a Naději z kamionu najdete na těchto uvedených odkazech.

FACEBOOK UDÁLOST
NADĚJEfest NA FACEBOOKU 
NADĚJE Z KAMIONU NA FACEBOOKU 
PROMO VIDEO NADĚJE Z KAMIONU 
AUDIO UPOUTÁVKA

Pořadatel festivalu se nebrání jakékoliv spolupráci ze strany médií či firem. Je možné zajistit i umístění prodejních stánků přímo v areálu Dolce. Případní zájemci se mohou dovědět více na festivalovém e-mailu  nadejefest@centrum.cz.

Výtěžek z celé akce jde na pomoc postiženým dětem!!!

Časový rozpis vystoupení:
10:45 – 11:30 Neodůvodnitelná lítost
12:00 – 12:45 Alternative Core
13:15 – 14:00 Rain
14:30 – 15:15 Metal Craft
15:45 – 16:30 Forrest Jump
17:00 – 17:45 Porta Inferi
18:15 – 19:00 Komunál
19:30 – 20:15 D.N.A.
20:45 – 21:30 Salamandra
22:00 – 22:45 Eufory
23:15 – 24:00 Rock n Roll Army

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...