Ost+Front si potřásli rukou s jejich novým albem „Dein Helfer in der Not“

Ost + Front, silný a provokativní, jako vždy, oznamuje vydání svého nového alba. Znovu dokazují, že jsou právem považováni za jednu z předních sil v Německu.

„Pokud chcete Ost + Front, měli byste dostat Ost + Front. „Vždy na nejvyšší úrovni. Vždy na hranici! „, oznamoval zpěvák Hermann Ostfront před vydáním. Kapela tento slib splnila se soustředěnou silou albem „Dein Helfer in der Not“ 

S novým albem se stále rostoucí fanouškovská základna může těšit na provokativní a chytlavé texty, jak bývá u Ost+Front zvykem, odrážejí sociální pozorování i morbidní příběhy, které mohou být pro některé nepříjemné. Ale právě tento prst v ráně je charakteristickým znakem kapely.

Nové album bylo vydáno prostřednictvím Out of Line Music a lze jej objednat v různých verzích. Například, jako samostatné CD, digipack 2-CD včetně bonusového CD, limitovanou edici 2-LP, nebo limitovaný box.

Berlínská formace OST-FRONT která předvádí skvělou show, je častým účastníkem festivalu ROCK OF SADSKÁ ke kterému má velmi kladný vztah a kde vystoupila už čtyřikrát. Nebýt pandemie která zhatila plány na všech stranách, zahrála by tady i letos s jediným vystoupením v České republice.

Květnový Exkluzivní rozhovor s frontmanem německé skupiny OST+FRONT si můžete přečíst zde.

Tracklist:

1. Geld Geld Geld
2. Schau Ins Land
3. Honka Honka
3. Sex, Schnaps Und Gewalt
4. Ikarus
5. Was Einmal War
6. Mein Eigentum
7. Schwarzer Helmut
8. Die Räuber
9. Porco Dio
10. Zaubertrank
11. Frauenzimmer
12. Untermensch

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X