Třetí ročník festivalu OUT OF HELL 2020 v novém pekelném hávu!

Třetí ročník festivalu Out of Hell 2020 se pořadatelé rozhodli posunout ještě o pořádný kus výš. Na návštěvníky čekají dvě zásadní změny, festival našlapaný kvalitní rockovou a metalovou muzikou bude dvoudenní a v nové lokalitě.

Festival s pekelně nabušeným programem, našel svůj nový domov v těsné blízkosti renesančního zámku v Zákupech na severu Čech. Atraktivní lokalita bude v budoucnu umožňovat rozvoj akce a pojme i několik tisíc návštěvníků.

Kromě kvalitního servisu, kempu a zázemí Nabídne festival především nadupaný program, který tento region nepamatuje. Na pódiu se vystřídají české i zahraniční kapely metalové scény, které doplní speciální hosté.

Tuzemskou scénu zastoupí kapely s velkou fanouškovskou základnou HARLEJ a KOMUNÁL. Těšit se můžete na thrash metalovou legendu DEBUSTROL,  death/thrashovou smečka NAHUM, thrash-hardcor hrající skupinu ARAWN. Z Brna zavítá power-metalová kapela  EAGLEHEART.

Moravu zastoupí také pětičlenná kapela z Olomouce hrající nu-metalcore SUNSET TRAIL. Největší ohlas z tuzemských kapel měla na druhém ročníku PORTA INFERI proto se ní můžete těšit i příští rok. Dalším z tuzemských zástupcem bude teplická smečka DEVIANT hrající Hard Rock a pražský hard rockový DECOLT. 

Mezi zahraniční hosty bude patřit Italská formace TEMPERANCE která byla headlinerem druhého ročníku. Vystoupení na Out of Hell si zopakuje také STEEL ENGRAVED z Německa. Švýcarský thrash představí skupina COMANIAC, death metal melodic švédští DEMOTIONAL. Z Francie přicestuje  kapela DUST IN MIND. Další potvrzenou zahraniční kapelou je metalový VARUS. Španělsko zastoupí kapela RISE TO FALL a lahůdkou bude bezesporu objev finské rockové scény EMBER FALLS.

Další kapely budou oznámeny…

Součástí festivalu který se uskuteční 31. 7. – 1. 8. 2020 bude také pestrý doprovodný program. Příznivcům body artu mají přislíbený speciální tattoo lounge, kde svou účast již potvrdily i potetované krásky ze Suicide Angels.

V průběhu festivalu bude zajištěna možnost kvalitního občerstvení v podobě dobrého piva, pekelné chilli speciality a zkrátka všeho, co k pořádnému festivalu patří. Součástí areálu bude stanové městečko a hlídané parkoviště.

Více informací na www.outofhell.cz a www.facebook.com/outofhellfest

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X