Headlinerem třetího dne festivalu ROCK CASTLE bude UDO DIRKSCHNEIDER!

Jediný letošní velký mezinárodní rockový festival ROCK CASTLE hlásí změnu na postu headlinera třetího dne!

Přípravy na jediný letošní velký mezinárodní rockový festival ROCK CASTLE, který se uskuteční už v srpnu, 19. – 21. 8. 2021 v zámeckých zahradách v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ jedou na plné obrátky.

Přípravy se také neobešly bez změny na postu plánovaného headlinera třetího dne festivalu kterým měla být kapela GUANO APES, v průběhu příprav a komunikace totiž vyplynulo, že se kapela nakonec rozhodla letos ještě nekoncertovat. Přislíbili však svoji účast na druhém ročníku, příští léto!

Na uvolněné místo po kapela GUANO APES se ale organizátorům podařilo ulovit speciální set, který představuje kultovní hudební lahůdku a zapaříte si na nej s kapelou DIRKSCHNEIDER!

UDO DIRKSCHNEIDER, jeho jméno a odkaz znamenají na mezinárodní metalové scéně tolik, jako prakticky skoro nic jiného. Jeho hlas je duší takových nadčasových hitů jako „Metal Heart“, „Princess Of The Dawn“, „Balls to the Wall“ a mnoho dalších.

Tento Pan zpěvák s charismatickým hlasem, zvaný „The German Tank“ DIRKSCHNEIDER přijede na ROCK CASTLE zahrát kompletní kultovní album ACCEPT „Metal Heart“ z roku 1985, které v loňském „tichém“ roce oslavilo 35. výročí! Bude to absolutně jedinečné zakončení 1. ročníku festivalu ROCK CASTLE!

Neváhejte a zajistěte si svůj flek na festivalu ROCK CASTLE včas! 3denní vstupenky jsou v prodeji na www.rockcastle.cz, www.mastersofrock.cz a www.pragokoncert.com

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X