V Moravském Krumlově se chystá nový festival, headliner bude SABATON!

 

Agentura Pragokoncert představila nový mezinárodní hard and heavy festival ROCK CASTLE, který se 19. – 21. 8. 2021 uskuteční v důvěrně známém zámeckém areálu v Moravském Krumlově

Příští léto rozburácí Moravský Krumlov zbrusu nový „live“ projekt – mezinárodní hard and heavy festival „ROCK CASTLE“ který se uskuteční pro mnohé v důvěrně známém zámeckém areálu kde letos zanikl nechvalně proslulý festival, Rock Heart.  K festivalům MASTERS OF ROCK a METALFEST OPEN AIR PLZEŇ se tak přidá další festivalový „bráška“.

Koncepce festivalu je rozvržena do tří dnů a tím zahajovacím bude čtvrtek 19. srpna 2021, ten bude patřit finské bandě KORPIKLAANI a jejich hostům. Tato družina, která je jednou z nejlepších folk-metalových part na světě, chystá pro tento festival speciální „Vodka and Beer opening party“.  Jako host na několik písní vystoupí moravská folk-rocková banda FLERET.

Druhý den, pátek 20. srpna, bude patřit absolutnímu headlinerovi festivalu, švédské kapele SABATON. Kapela v současné době  pracuje na nových peckách a dle slov pořadatele můžete očekávat ohromnou stage produkci a fantastickou show!

Závěrečný den bude patřit německé crossoverové star GUANO APES. Kapela kolem energické Sandry Nasic si kromě osvědčených hitů jako, přiveze do Krumlova rovněž nové střelivo a v podobě zbrusu nových songů.

Kompletní seznam potvrzených kapel na ROCK CASTLE:

SABATON (Swe), GUANO APES (Ger), KORPIKLAANI (Fin), IN EXTREMO (Ger), THE 69 EYES (Fin), SEPTICFLESH (Gre), ARKONA (Rus), KRISIUN (Bra), BRAINSTORM (Ger), WALTARI (Fin), DRAGONY (AU), TURMION KÄTILÖT (Fin), AD INFINITUM (Swi), MOONLIGHT HAZE (Ita), OCEAN HILLS (US), WHERE´S MY BIBLE (Fin), FLERET (CZ), GATE CRASHER (CZ), FORREST JUMP (CZ), MOTÖRGANG (CZ), BASTARD (CZ).

Právě byl spuštěn prodej vstupenek za zaváděcí cenu 1.690 Kč, platnou do konce roku, nebo do vyprodání limitované edice. Koupit si můžete také místo v kempu, či parkování. Vše se dozvíte na právě spuštěných festivalových stránkách www.rockcastle.cz

Spuštěna byla také FB stránka www.facebook.com/rockcastle.cz a FB skupina www.facebook.com/groups/rockcastle.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...