Masters of Rock hlásí první kapely na Rock Face Stage

Už XVI. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, který proběhne od čtvrtka 12. do neděle 15. července 2018 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích, nabídne skvělou muzikou i na druhém pódiu – Rock Face Stage a zde je první várka kapel !

Mezi první ohlášené kapely na Rock Face Stage patří karvinská heavy metalová kapela AHARD hrající výhradně vlastní tvorbu. V loňském roce oslavila tato pětičlenná parta již 10 let působení na hudební scéně.

Pódiu bude okupovat nymburská rocková skupina ROXOR která se od svého znovuzrození v roce 2007, místo původního speed metalového repertoáru stylově vydala víc směrem hard and heavy. Letos slaví třicet let na rockové scéně.

Další oznámenou kapelou s vlastní tvorbu s anglickými texty, je gothic metalová LADY KATE z Vysočiny, na scéně je od roku 2007 a koncertuje nejen u nás a našich slovenských sousedů, ale také na Ukrajině a v letošním roce i v Německu a Holandsku.

První čtveřici uzavírá jihlavská heavy-metalová kapela AUTOBUS od které můžete očekávat především hudbu vlastní tvorby! Kapela však občas i zaexperimentovala, z čehož vyšlo i několik coverů kapel, jako jsou Iron Maiden, Metallica, Anthrax nebo AC/DC, které se nebojí prezentovat i na koncertech.

Vstupenky na Masters of Rock, který se koná 12.-15.7.2018 ve Vizovicích můžete nakupovat na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketStream a TicketLive.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...