Festival ROCKOVÁNÍ doplňuje kapely, na programu bude i black metal

Organizátoři dalšího ročníku festivalu ROCKOVÁNÍ v Mnichovicích u Prahy, který se uskuteční v sobotu 25. srpna na dvou pódiích, doplnili jména kapel na hlavní scéně i na Skutečná Liga Stage.

Již před měsícem byli oznámeni první headlineři hlavního pódia festivalu, který se koná na obvyklém místě v areálu Halašák v Mnichovicích nedaleko Prahy. Ke kapelám DYMYTRY, VITACIT, KOMUNÁLVÍTKOVI VETERÁNI a THE PRIMITIVES GROUP si můžete poznamenat další jména.

Více jak tucet nových vlastních skladeb s texty o životě, příbězích a zážitcích každodenního života, písně s pianem a akustickou kytarou až po tvrdé a rychlé kytarové songy podpořené klávesy a samply přiveze KREYSON MEMORIAL.

Na své si přijdou i příznivci drsnějšího stylu v podobě black metalu který naservíruje kapela HNUS UMÍRAJÍCÍ z Prahy. Kdo že? Pekelník Zubuch krčící se, jako kočkovitá šelma připravená k útoku s mikrofonem proklatě nízko. Rozhodně nepůjde o něžnou povídanou pro děti, ale spíše husí kůži nahánějícím příběhem, který z vás vyrve ty nejvíce zašlé emoce.

Stejně jako v loňském roce dostane v Mnichovicích na hlavním pódiu prostor polská hudební scéna, představí se hard rocková formace SKÓRA SWIATA.

Mimo hlavní pódium bude jako obvykle fungovat i druhá scéna ,,Skutečná Liga Stage“, kde se představí mladé nadějné kapely. Letos to budou Frýdecko-Místečtí SLEPÍ KŘOVÁCI kteří hrají crossoverovou hudbou s texty se sklony pro nonsense zkratku legendární Jolly Joker & Plastic Beatles Of The Universe nebo polozapomenuté Hraczki.

Další kapela, která vám na Skutečná Liga Stage zahraje, je složená ze zkušených hudebníků, kteří za sebou mají účinkování či hrají třeba v Tata Bojs, Walk Choc Ice, Gallery of the Dirt, Jarret nebo s Ivanem Králem, jmenuje se GINGERHEAD.

Z Mnichovo Hradiště dorazí seskupení PAN SYSEL A DALŠÍ hrající styl rock-alternative. Repete si dají kapely které jste měli možnost poslechnout na loňském ročníku, patří mezi ně TOXIC PEOPLE, SABINA LUDANYIOVÁ a MARRY B. Festival na této stagi zakončí vítěz letošního 13. ročníku soutěže Skutečná liga, kapela SEVENTH PASSION.

Předprodej vstupenek na TICKETSTREAM

Camp a parkování na festivalu ZDARMA!!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...