Rockové legendy zcela zaplnily klub Dance Hall

Páteční večer 4. 11. 2022 ve znovu otevřeném klubu Dance Hall v Opolanech opět patřil příznivcům rockové muziky, vystoupily zde další rockové legendy

Týden poté, co legendární Citron pokřtil hudební klub Dance Hall v Opolanech se zde uskutečnil další z rockových večerů, své sety ve kterých nechyběly největší hity sem přijely odehrát legendy OLYMPIC, TURBO a Miloš Dodo Doležal. Hodinu před začátkem se za vydatného deště, táhla fronta dychtivých rockových fanoušků od vchodu do klubu dlouhé desítky metrů.

Koncertní večer zahájila živoucí legenda české kytarové scény Miloš Dodo Doležal znám nejen svou sólovou tvorbou ale především jako frontman skupiny Vitacit v letech 1985/1991 a 1994/1998. Dodo obklopen mladou krví, synem Milošem juniorem a bubeníkem Matějem Čurdou pozvolna až do strhující atmosféry rozpohybovali zcela zaplněný klub, hrálo jim to skvěle.

O dvě hodiny později už se Dance Hall otřásal v základech. Do posledního místa zaplněný klub se dočkal toho, co celý večer očekával. Druhý koncertní set, patřil nestárnoucí legendě, skupině Olympic která příští rok slaví šedesát let své existence! Takovým jubileem se zatím nepyšnila v historii české hudební scény žádná kapela.

Olympic zavedl všechny přítomné ve zcela zaplněném klubu na strhující cestu časem, vydlážděnou některými z největších hitů: Snad jsem to zavinil já (1967), Slzy tvý mámy (1973) nebo Jasná zpráva (1981), které znějí napříč generacemi. Petr Janda který v květnu oslavil osmdesátku to i v pokročilém věku bez nadsázky válel jako za mlada.

Večírek ve znamení legend pokračoval, návštěvníci kteří se doslova nechali strhnout atmosférou kterou Dodo a Olympic navodili, natěšeně vyčkávali třetího vystupujícího. Páteční večer uzavírala skupina Turbo v jejímž playlistu, nemohly chybět nesmrtelné stálice typu Láska z pasáží (1989), Díky já jdu dál (1983), Hráč (1987) nebo Chtěl jsem mít (1985). Rocková jízda v klubu Dance Hall Opolany se opět skvěle vydařila.

FOTOGALERIE ZDE

Další večer vyhrazený pro příznivce rockové muziky je připraven na sobotu 19. 11. tentokrát ve znamení punku. Těšit se můžete na kapely Visací zámek, E!E, Kurtizány z 25. Avenue, které doplní písničkář Záviš.
Předprodej vstupenek na QR TICKETS

Aktuální program klubu  vždy najdete na stránce našeho magazínu Dance Hall Opolany

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...