Objednejte si Rockový kalendář na rok 2019 a podpořte tak dobrou věc!

Rok 2018 se blíží ke konci a to je ten správný čas na to, poohlédnout se po kalendáři na příští rok a s správnému rockerovi, by měl na stěně viset kalendář rockový. Regiolist Music vám na jeden takový přináší tip!

Pomáhat těm, kteří to potřebují je nejen záslužné, ale v dnešní době také více než nutné. Jednou takovou pomocí je i kalendář, za kterým stojí srdcař a rocker schovaný v kabině kamionu, brázdící silnice Evropy a táta dvou malých dětí, Jirka Hugo Hučko kterému není pomoc druhým cizí.

Kamioňák Jirka Hučko a jeho JH – Naděje z kamionu, který už nějakou dobu pořádá různé rock metalové charitativní akce z nichž rozhodně stojí za zmínku festival NADĚJEfest, nabízí Rockový kalendář jehož výtěžek je věnován nemocným dětem a jejich rodinám.   

Na kalendáři od JH -Naděje z kamionu najdete fotografie českých, moravských a slovenských rock metalových kapel (BASTARD, D.N.A., HAPPEACE, MANUAL, HARDMOK, METALCRAFT, JOYS, EUFORY, KREYSON MEMORIAL, FORREST JUMP, SALAMANDRA a PORTA INFERI.)

Sundejte ze stěny všechny nepotřebné pracholepiče a pověste si tam Rockový kalendář na rok 2019 ze kterého vás budou den za dnem okukovat drsní Rockeři. Cena kalendáře je 300,- Kč plus poštovné 50,- Kč a jeho zakoupením pomůžete dobré věci. Utržené peníze půjdou na transparentní účet a budou použity na pomoc postiženým dětem které je potřebují nejvíce.

Objednávat můžete na jirkaxxl@centrum.cz a do předmětu napište „Kalendář Naděje“.

JIRKA HUGO HUČKO NA FACEBOOKU
NADĚJEfest NA FACEBOOKU 
NADĚJE Z KAMIONU NA FACEBOOKU 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...