SEMBLANT oznamují nové album a představují singl „Purified“

Kapela  Semblant zveřejňuje videoklip k písni „Purified“, prvnímu singlu z připravovaného alba  „Vermilion Eclipse“

Skladba je dostupná na všech hlavních digitálních platformách. Kompletní disk vyjde 15. dubna opět u italského labelu  Frontiers Music

Čtvrté dílo jedné z nejznámějších brazilských melodic death metalových kapel SEMBLANT, která má za sebou více než 15 let solidní kariéry, Vermilion Eclipse ukazuje skupinu s mocnou hudební silou. Se širokými vlivy v rámci metalového vesmíru představuje Semblant unikátní dílo, které kombinuje evoluci s charakteristickým zvukem sextetu.

Semblant sklidil mezinárodní uznání od metalové komunity vydáním alba Lunar Manifesto (2014) s úspěšnými singly jako „What Lies Ahead“, „Dark of the Day“ a „Incinerate“ s celkovým počtem přibližně 45 milionů zhlédnutí (zhlédnutí pouze na YouTube) .

Od posledního alba Obscura (2020) si kapela začala rozšiřovat své hudební obzory a ukazovat, že je na světovou scénu více než připravena. Předmětná práce ukázala skupinu, která udělala velké kroky vpřed ve svém zvuku a prezentaci. Skladby jako „Mere Shadow“, „Murder Of Crows“ a „Dethrone The Gods, Control The Masters“ jsou jen několika příklady toho, jak velký pokrok udělali jak ve psaní písní, tak ve výkonu.

Semblant vznikli v roce 2006 v Curitibě v Brazílii, kdy zpěvák Sergio Mazul a klávesista J. Augusto spojili své síly, aby vytvořili hudbu, která předvede všechny temné a agresivní prvky, které v metalu oceňovali a milovali. Po určité restrukturalizaci byla formace skupiny konsolidována do sestavy Mizuho Lin (zpěv), Julian Ribeir (kytara), Welyntom “Thor” Sikora (bicí) a Johann Piper (baskytara).

Seznam skladeb:
1. Enrage
2. Destiny In Curse
3. Purified
4. The Human Eclipse
5. Somber Concern
6. The Neverending Fall
7. Through The Denial
8. Black Sun Genesis (Legacy Of Blood Pt.Vi)
9. Heretic10. Bloodred Monarch (Legacy Of Blood Pt.Vii)
11. Gaslighting
12. Day One Oblivion

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X