Skupina CITRON pokřtila hudební klub v Opolanech

Čtyři kapely, zaplněný klub a jeho pokřtění skupinou Citron. Takový byl rockový večer v pátek 28.10. v klubu Dance Hall v Opolanech na kterém se sešla řada příznivců rockové muziky

Pro všechny milovníky živé muziky je tady dobrá zpráva. V Opolanech u Poděbrad byl zprovozněn staronový hudební klub Dance Hall. Díky novým provozovatelům prošel úpravami a plány do budoucna jsou jasné – koncerty, rocková muzika a hlavně pohodová atmosféra, kam se budou lidi rádi vracet.

V obnoveném klubu, jehož hudební program byla v minulosti zacílen pouze na taneční disco hudbu, byla pozměněna dramaturgie tak, aby potěšila i příznivce rockové muziky. V sobotu 28. října tady zahájila éru živého hraní legendární kapela CITRON, která během koncertu klub pokřtila. Podpořit klub přijeli také skupiny ROXOR, MARKÝZ JOHN a ALCHYMIE

Otevření bylo oficiálně oznámeno na 17 hodinu avšak rockoví fanoušci se začali sjíždět daleko dříve. O hodinu později už zahajovala svým soundem pop rocková partička ALCHYMIE z Chlumce nad Cidlinou. Jejich vystoupení pozvolna naladilo přítomné a v klubu se vytvořila spontánní a působivá atmosféra, která podpořila další účinkující ke kvalitní hudební produkci. Poté, co Alchymie odvedla svůj díl práce a vyklidila podium, nastoupila se svou heavy metalovou smrští kapela ROXOR.

ROXOR to rozbalil příznačnou skladbou „Správnej směr“ po která následovala hitovka „Kdo si počká ten se dočká“, heavy metaloví matadoři návštěvníky skvěle rozdováděli a připravili na zlatý hřeb večera. Po jejich odehraném setu ale ještě vystoupila kapela Markýz John která byla jakousi oddechovkou před další metalovou nadílkou.

Konečně nastal čas na hlavní událost večera na kterou dorazily stovky fanoušků, na podium se chystala legendární skupina Citron která 7. října vyrazila na turné „Supi se slétají 2“ a při tomto putování si udělala jednu zastávku navíc právě v Opolanech. Citron drží pohromadě láska k muzice, ta se nevytratila ani po tragické zprávě o úmrtí jedné z hlavních tváří – kapelníka Radima Pařízka.

Skupina Citron v sobotu v Opolanech ukázala, jaké to je když dá muzikant do koncertu úplně všechno. Na podiu nechyběla ani česká rocková královna Tanja, která přítomné neskutečným způsobem dostávala do varu. Odměnou byl bouřlivý aplaus po každé skladbě a skvělá atmosféra zaplněného klubu Dance Hall Opolany. Lidé si zpívali společně s kapelou její nezapomenutel­né hity.

Během vystoupení došlo také na křest ne však CDéčka jak by si někdo mohl myslet ale klubu samotného, křtu se ujal Láďa křížek s Tanjou kteří popřáli nově vznikajícímu rockovému stánku jen to nejlepší, následně se láhve šampaňského chopil kytarista Djordje Erič a mohutným proudem mezi fanoušky posvěcení spečetil.

FOTOGALERIE ZDE

Naprosto vydařený večer byl signálem že se na Nymbursku blýská na lepší časy co se rockové klubové scény týká. Již nyní se zde můžete těšit na další z rockových večerů. 4.11. 2022 do Opolan dorazí legendární OLYMPIC, skupina TURBO a Miloš Dodo Doležal!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...