Sum 41 se podělili o nový singl „Waiting On A Twist Of Fate“

Na Grammy nominovaná kapela Sum 41 se podělila o svůj nejnovější singl „Waiting On A Twist Of Fate“, z jejich nadcházejícího posledního alba Heaven :x: Hell.

Druhý singl z dvojalba „Waiting On A Twist Of Fate“ se vrací do nejranějších dnů pop punkových kořenů kapely. Skladba otevírá album jediným způsobem, jak by dlouholetí fanoušci očekávali, že Sum 41 otevřou album – smršť kytarových riffů, bicích a vokálů dostatečně silných na to, aby vzkřísily mrtvé.

„Waiting On A Twist Of Fate“ je spárována se zbrusu novým hudebním videem, na které se můžete podívat níže. Video, natočené v Punk Rock Museum v Las Vegas, vzdává hold hudbě, která inspirovala vznik Sum 41, kterou mají členové dodnes blízko svých srdcí. Ve videu se objevuje cameo CJ Ramoneho, stejně jako záběry Sum 41 uvnitř nechvalně proslulého tourbusu Green Day, Bookmobile.

Začátkem tohoto roku Sum 41 oznámili svůj rozpad po 27 letech společné tvorby hudby – zprávu o tom informovaly The New York Times, NPR, Rolling Stone, CNN, Bloomberg, Pitchfork, TODAY, CBS, Billboard a nespočet dalších významných zpravodajských kanálů po celém světě. Heaven :x: Hell nesměřuje k ničemu menšímu než k velikosti, perfektnímu dárku na rozloučenou od kapely fanouškům, kteří je nekonečně podporovali.

Sum 41 se připravují na své poslední celosvětové turné, Tour Of The Setting Sum, které vyrazí koncem tohoto roku. Kapela se zastaví ve Spojených státech, Japonsku, Mexiku, Německu, Itálii a dalších zemích, stejně jako odehraje svou dosud největší show před vyprodaným davem více než 35 000 lidí v pařížské La Défense Areně ve Francii koncem tohoto roku. Sum 41 odehrají svůj poslední koncert jako kapela v Torontu v Ontariu ve Scotiabank Areně 30. ledna 2025.

Divokou rozlučku s kanadskými pankáči Sum 41 můžete zažít i na festivalu Rock for People v Hradci Králové který se uskuteční od 12. do 15. června 2024. Vstupenky | Rock for People 2024

Když se ohlédneme za 27letou kariérou kapely, Sum 41 si pevně upevnili své místo v rockové historii s více než 15 miliony prodaných nahrávek po celém světě, několika nahrávkami v žebříčku Billboard, nominací na cenu Grammy, 2 cenami JUNO (7 nominací), Kerrang! Ocenění v roce 2002, několik cen Alternative Press Music Awards a nespočet dalších ocenění.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...