Heavy rocková The Agony vydává své druhé album „689“

THE AGONY, jedna z nejaktivnějších ženských kapel na současné české rockové scéně, vydávají druhou desku.

Kvarteto ve složení Nikola Kandoussi (kytara/zpěv), Kejtý Skejtý (baskytara/zpěv), Terka Pšenčíková (sólová kytara) a Martina „Kajda“ Balcarová (bicí/zpěv) objíždí tuzemská i evropská pódia již čtvrtým rokem a získává si stále větší pozornost a přízeň fanoušků.

Tato dravá a sexy rocková ženská čtveřice hrající tvrdou hudbu, funguje od dubna roku 2013. V roce 2015 vydala debutové album „Dirty And Dangerous“ a nyní vypouští do světa druhou placku, která nese kryptický název „689“.

I studiovka číslo dvě spatří světlo světa díky příznivcům kapely, kteří THE AGONY přispěli v crowdfundingových kampaních na serveru Startovač.cz (ČR) a Pledgemusic.com (zahraničí).

Heavyrocková muzika The Agony se dá popsat jako mix Motörhead, raných Mötley Crue, nebo třeba The Runaways, L7 a Girlschool – kapela se v textech drží angličtiny.

The Agony poprvé vystoupily na hlavním pódiu festivalu Masters of Rock, Backstage of Stařeč a Rock of Sadská, předskakovaly legendám jako Girlschool, Loudness a Tři Sestry, několikrát koncertovaly v zahraničí a později pokřtily svůj albový debut za účasti jmen jako Michal Pavlíček, Miloš Meier, anebo Supice ze Tří Sester.

Křest alba 689 proběhne 20. prosince v Klubu Vagon a CD pokřtí čtveřice kmotrů! – Kuba Ryba (Rybičky 48), Klauda Kryspin (Pražský výběr (Official)), Matěj Homola (Wohnout), Martin Kolinss (Debustrol original / Harlej).

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X