Fryyfest 2020 má dalšího headlinera, kalifornské THE IRON MAIDENS

Pořadatelé severočeského Fryyfestu představili dalšího již třetího headlinera festivalu. První dívčí revival Iron Maiden  který patří k nejlepším mezi revivaly na světě

Kapelu Iron Maiden asi všichni moc dobře znáte. Jedná se o slavnou anglickou heavymetalovou kapelu, v roce 1975 jí založil baskytarista Steve Harris. Ale znáte i kapelu THE IRON MAIDENS? Myslíte, že je to to samé, tak to se pletete.

The Iron Maidens je dámská hudební skupina z Kalifornie, založena roku 2001 která se rychle etablovala jako jeden z nejpopulárnějších tributů jižní Kalifornie a rychle si získala mezinárodní uznání.

Sestavu tvoří Kirsten Rosenberg alias Bruce Chickinson) – Zpěv, Linda McDonald alias Nikki McBurrain – Bicí, Wanda Ortiz alias Steph Harris – basskytara, Courtney Cox alias Adriana Smith – Kytara, Nikki Stringfield alias Davina Murray – Kytara.

Kapela obdržela mnoho ocenění jako The Rock City News Awards, The LA Music Awards nebo The All Access Magazine Award Show abychom jmenovali alespoň některé.

Repertoár The Iron Maidens zahrnuje materiál a největší hity ze všech dob kariéry skupiny Iron Maiden včetně scénické show maskota Eddieho, grimreapera, ďábla a další.

Festival FRYYFEST tuto světově známou kalifornskou kapelu, která je na světě už 18 let a v České republice ještě nevystupovala přivítá na svém již jedenáctém ročníku ve Volnočasovém areál v Bakově nad Jizerou který se uskuteční 31.7 – 1.8. 2020.

THE IRON MAIDENS jsou již třetím potvrzeným headlinerem Fryyfestu. Německá legenda BONFIRE, glam – heavymetaloví SANTA CRUZ z Finska, kteří přijedou představit novinku v podobě alba „Katharsis“. Soupisku doplnili němečtí post-hardcoroví THE EDGE OF REASON. Chybět nebudou dříve ohlášené skupiny EUFORY, KAMIL STŘIHAVKA, ARGEMA, TURBO, VILÉM ČOK, SEBASTIEN, SPS,  RAIN,  DE BILL HEADS a SEVEN.

www.fryyfest.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...