WIND ROSE vypouští zbrusu nové video k hitu „Army Of Stone“

Po nedávných reedicích jejich silných klasik Shadows Over Lothadruin a Wardens of the West Wind je italská trpasličí metalová kapela WIND ROSE nadšená, že může představit zbrusu nové video pro jejich epickou skladbu „Army of Stone“!

Skladba „Army of Stone“, původně vydaná na jejich albu Warfront z roku 2022, představuje jedinečnou směs těžkých riffů, stoupajících melodií a epického vyprávění. Hřmící bicí a drtivé kytary jistě přimějí fanoušky k headbangu, zatímco masivní refrén a epický text je přenesou do mýtického fantasy vesmíru inspirovaného Středozemí.

Kromě toho se kapela vydá na masivní turné po centru Evropy, kde v lednu a únoru 2023 zahraje na některých z největších a nejlepších halových míst na kontinentu, s legendárními pirátskými metalovými vládci ALESTORM, mezigalaktickými power metalovými mágy GLORYHAMMER a záhadnými pirátskými metalisty RUMAHOY . Toto turné je zaručeně největší párty roku, takže vypijte své pivo, popadněte kladivo a získejte vstupenky hned!

WIND ROSE uvádějí: „Jsme nesmírně nadšeni,
že můžeme vydat oficiální videoklip k „Army of Stone“! Když jsme psali píseň, přemýšleli jsme o obrovských sochách, které by připomínaly časy, kdy trpaslíci bojovali své slavné bitvy, takže jsme vytvořili video, které dokonale zapadá do konceptu. To je nejlepší způsob, jak oslavit začátek masivního evropského turné s AlestormGloryhammer Rumahoy, které začíná 6. ledna… Připravte se na nejlepší párty roku 2023!“

WIND ROSE zahrají společně s ALESTORM, GLORYHAMMER a RUMAHOY 11. 1. 2023 v brněnském Sono Centru, koncert je ale beznadějně vyprodaný a vstupenky se tedy nebudou prodávat ani na místě před koncertem!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...