Blížící se festival THE LEGENDS ROCK FEST 2023 hlásí novinky

Festival The Legends Rock Fest který v loňském roce oslavil svůj jubilejní desátý ročník v mimořádně silném rock metalovém hudebním obsazení, bude i letos plný novinek a vylepšení

Už dávno neplatí, že je v Hořicích živo jen jeden víkend v roce, během léta se v prostoru Areálu zahrada konají nejrůznější akce prakticky po celý rok, každopádně tou největší událostí jednoznačně zůstává festival The Legends Rock Fest který se letos uskuteční ve dnech 20 – 22. července 2023 !

Do začátku festivalu sice ještě zbývají dva měsíce ale v místě konání, Areálu Zahrada, který se stal oázou s nezaměnitelná atmosférou a energií, intenzivně probíhají přípravy a nic se zde nenechává náhodě, vše se ladí do sebemenšího detailu tak, aby byl tří denní pobyt návštěvníkům festivalu co nejpříjemnější.

Bohatost, komfort a výběr kapel, který festival staví na úroveň dalších význačných hudebních akcí v české republice, Zděněk a Bobina Lhotovi nejen zachovávají, ale nastavenou pomyslnou laťku dále zvedají, každý rok přijdou s něčím novým a novinky budou v jedinečném přírodním areálu i na letošním 11. ročníku.

Jednou z letošních novinek kterou každý ocení, je navýšení počtu míst k sezení, potěšující zprávou je bezesporu posílení sociálního zázemí. Pro mnohem lepší výhled bude zvýšeno podium o rozměru 12 x 10 m o cca 30 cm a díky prořezání živého plotu o čtyři metry, který odděluje pódium od publika, bude zvětšeno i molo.

Velkým cílem organizátorů je vybudování zahradních sprch, dle slov Zdeňka Lhoty ale zaleží na zajištění přívodu dostatečné kapacity vody, tak že zatím není jisté zda se to povede, každopádně pro (zahradní) sprchy dělají v Hořicích maximum. Inovace jsou známkou toho, že se v kraji hořických trubiček na vavřínech neusíná.

Kapely letošního ročníku jsou již nějakou dobu známy ale není od věci si je znovu připomenout. V pátek vystoupí..  WALDA GANG, ARAKAIN, KOMUNÁL, ALKEHOL, DEBILL HEADS, #ČERNÁ a ANACREON.

Sobotní line up bude patřit kapelám HARLEJ, ŠKWOR, DOGA,TRAUTENBERK, PANOPTIKO, LORETTA, JACKER’S a EPIDEMY.

Jedenáctý ročník bude tradičně zažehnut čtvrtečním warm upem o který se postará bubenická veličina Miloš Meier se svou one-man show „Drumming Syndrome“.

Předprodej vstupenek za nejlepší cenu dává pořadatel ještě pár dní k dobru, takže si raději pospěšte.

Veškeré informace na: The Legends Rock Fest 2023 – Legendy ožívají
Vstupenky zde: Areál Zahrada Shop (arealzahradashop.cz)

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...