Judas Priest vydali videoklip k písni „Invincible Shield“

Judas Priest vydali oficiální videoklip k písni „Invincible Shield“, titulní skladbě nového alba kapely

Legendární JUDAS PRIEST ví, co fanoušci chtějí! Nové album „Invincible Shield“ je od pátku 8. března venku a společně s ním je nám servírován i videoklip k titulní skladbě.

Za posledních 50 let Judas Priest prodali více než 50 milionů alb po celém světě a byli headlinery na největších světových pódiích. S jejich vyvíjející se hudbou a živými vystoupeními přišla také silná jedinečná identita, vzhled, který definoval skupinu a ovlivnil budoucí generace metalových kapel po celém světě.

Legenda o Judas Priest se každým rokem rozrůstá. V roce 2022 byli uvedeni do Rokenrolové síně slávy a dokončili vyprodané přeložené světové turné na podporu svého 50. výročí. S příchodem roku 2024 si Judas Priest nadále udržují svou korunu jedné z největších a nejlepších britských kapel na světě.

Judas Priest se vrací do České republiky se svým „Metal Masters Tour 2024“. Na jejich zastávce v pražské O2 areně je 29. března doplní další skvělé kapely Saxon a Uriah Heep a v létě je uvidíme na festivalu Masters of Rock

Kupte si vstupenky na Judas Priest v O2 arena v 29.03.2024 na LiveNation. cz.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...