Na letním parketu v Újezdu u Přelouče se uskutečnil rockový mejdan léta!

V sobotu 1. srpna 2020 se již po několikáté otevřela brána letního parketu v Újezdu u Přelouče, tentokrát se zde ale uskutečnil velmi vydařený Rockový open air!

Přesto, že byly zrušeny všechny festivaly, můžeme se potkávat na letních parketech. Jedním z nich je i letní parket v Újezdu u Přelouče který již nabídl řadu koncertních vystoupení, od června tady zahrály kapely jako třeba Alžběta, Karamel, Kern ale také Harlej nebo Rybičky 48 a spoustu dalších.

První srpnový víkend byl ale v Újezdu jiného rázu, uskutečnil se zde ROCK ÚJEZD Open Air na kterém vystoupily skupiny které skvěle bavily přítomné publikum až do pozdních nočních hodin a REGIOLIST ! MUSIC byl u toho.

Celý rockový maraton zahájil úderem půl šesté nymburský ROXOR který ví jak se přikládá pod kotel, svým heavy metalem v rychle plnícím se areálu vytvořil atmosféru, která signalizovala že se zde uskuteční skvělý letní mejdan.

Bouřliváky z Roxoru záhy vystřídala mladoboleslavská partička SEVEN působící na hudební scéně od roku 1992, ta se v čele s Tomášem Karglem nenechala svým výkonem zahanbit a přispěla ke skvělé a stoupající atmosféře.

Půl devátá večerní patřila v již hojně zaplněném areálu skupině, která si v poslední době prošla mnoha úskalími. Na poměrně velké pódium vtrhl MOTORBAND s nově obsazenými posty, nový zpěvák Láďa Korbel a kytarista „benjaminem“ Vojta Brázda, během koncertu ukázali, že nejsou žádná ořezávátka a umí zato vzít jak sluší a patří, Máčovi se volba povedla.

Desátá hodina večerní, hlava na hlavě a mraky rozvášněných fanynek byly známkou toho, že headlinerem této letní akce byl bezesporu WALDA GANG a jeho tradiční show. Frontman a velký hecíř Miro Šmajda dostával velmi početnou rockovou návštěvu do varu takovým způsobem že se vlnily i plechy na střeše krytého letního parketu.

Zdařilou akci uzavírala v pozdních nočních hodinách kapela KOMUNÁL která patří v posledních letech mezi velmi vyhledávané a její fanouškovská základna stejně jako u Motorbandu je velmi početná. Fanoušci hladovějící po živé hudbě si i její vystoupení užívali do posledního dechu.

Open air který svým prostředím umocňoval skvělou atmosféru nabídl návštěvníkům dostatek všeho  potřebného, nikdo zde netrpěl žízní ani hladem. Areálem se linula vůně klobás a bramboráků. Bar s kořalkou a pivní okénka bez dlouhých front, byly permanentně v obležení.

Šťastná hodinka kdy byl v určitou hodinu Velkopopovický kozel 11% v celém areálu za 20 kaček či soutěž o nejlepšího fandu jednotlivých vystupujících nebo barová akce s výherními dárky byly příjemným obohacením této akce.

Hudební akce se ale nesla také v charitativním duchu, což jí posunulo ještě o level výše, ten kdo v sobotu na letní parket zavítal tak zároveň přispěl na invalidní sportovní vozík pro Ondřeje Tomeše a to se sakra cenní!

Celý tým který se v této nelehké době pustil do organizování těchto letních akcí i přes neustálé změny podmínek, zaslouží rozhodně velkou pochvalu. Dokázali zorganizovat akci která se bezpochyb zařadí mezi jednu z nejlepších (nejen) na Pardubicku.  ROCK ÚJEZD Open air 2020 se vydařil na výbornou!

A co vás ještě na letním parketu v Újezdu u Přelouče čeká?

14.8. TRAUTENBERK
15.8. Soumrak Band, ARGEMA
22.8. Katapult revival, Pumpa
5.9. letní sezonu uzavřou kapely Fénix, Sarkonia a RIMORTIS

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X