Lorna Shore vydala video k trilogii „Pain Remains“

Američtí symfoničtí deathcoroví hrdinové Lorna Shore se představili v plné sestavě v rámci třídílného seriálu „Pain Remains“

Kolem zpěváka Willa Ramose nemusí být v poslední době nutně ticho: Vesele si tu a tam zahostuje v nových skladbách nebo pravidelně spolupracuje s metalovým youtuberem Nikem Nocturnalem. Naposledy vyšel společný cover skladby „Chokehold“ od Sleep Token.

Ale od jeho kapely Lorna Shore jsme už nějakou dobu neměli žádný nový materiál. To sice platí i nadále, ale je tu jiná pastva pro oči a uši.

Skupina z New Jersey nyní na YouTube zveřejnila kompletní videoklip k přehrání své písňové trilogie „Pain Remains“. Ta se skládá ze tří částí „Pain Remains I: Dancing Like Flames“, „Pain Remains II: After All I’ve Done I’ll Disappear“ a „Pain Remains III: In A Sea Of Fire“. Triptych uzavírá poslední stejnojmenné album deathcorových hvězd, které vyšlo v roce 2022.

V nyní uvolněné hře můžete všech 20 minut obdivovat všechny členy kapely při práci. Na zbrusu nový videomateriál se můžete podívat přímo zde:

 

„Pain Remains“ vyšlo v roce 2022 u Century Media a je čtvrtým studiovým albem kapely ze Spojených států. Předchůdce „Immortal“ se k nám dostal v roce 2020, tedy pět let po založení kapely.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...