Na METALFESTu se startuje o den dříve velkou METALOVOU PÁRTY!

Festival METALFEST nachystal pro své věrné fanoušky velkou novinku! Zcela nově se den před zahájením festivalu, tedy ve čtvrtek 4. 6. 2020, uskuteční velká OPENING PARTY!

Tato skvělá „Metalfest party“ se bude konat ve velmi zajímavých prostorách plzeňského Depa a již nyní organizátor festivalu potvrdil, že zde zahrají 3 zahraniční rock-metalové hvězdy!

První z nich jsou extrémní ethno-metaloví SOULFLY! Metalový matador Max Cavalera a spol. tak chystají pro METALFEST skutečně „dvoják“. Kromě speciálního koncertního setu „Return To Prophecy“ v rámci festivalu v amfiteátru Lochotín, zahrají také zcela odlišný, plnohodnotný, 90. minutový set, na Opening Party, den před festivalem v Depu2015!

Druhou potvrzenou kapelou na tento předfestivalový večírek je švédská parta CYHRA. Kapele, založené zpěvákem Jakem E (ex-Amaranthe) a kytaristou Jesperem Strömbladem (ex-In Flames), se podařilo vymanit se ze zajetých kolejí svých bývalých kapel a vytvořili svůj osobitý a zcela unikátní styl, který se ani nedá jednoduše zaškatulkovat do nějakého metalového subžánru.

Na třetí kapele se ještě pracuje.

Občerstvení všeho druhu bude zajištěno! Bude zde probíhat také výměna vstupenek na METALFEST za festivalové pásky.

Vstupenky na tuto METALFEST OPENING PARTY jsou v prodeji na webových stránkách www.metalfest.cz, www.mastersofrock.cz, www.pragokoncert.com i v předprodejních sítích. Pro majitele vstupenek na Metalfest za cenu 590,-, pro ostatní za 890,-. Upozorňujeme návštěvníky festivalu METALFEST Open Air, mějte svoji festivalovou vstupenku u sebe, abyste dostali svůj pásek na ruku již ve čtvrtek a mohli se tak prokázat, že na party můžete využít zlevněné vstupné!

Kapacita plzeňského Depa2015 je omezena, tak se svou účastí na METALFEST OPENING PARTY a nákupem vstupenek příliš neváhejte!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...