Kanadsko-slovenští Rare Americans zahrají v neděli ve Fuchs2

Nápaditá čtyřčlenná kapela Rare Americans pocházející z Vancouveru (se dvěma slovenskými muzikanty v sestavě) se po úspěšné show na loňském Rock for People opět představí svým fanoušků v České republice.

Tuto neděli 2. dubna zavítají v rámci jejich evropského turné Milk & Honey do pražského klubu Fuchs2. Písničky Rare Americans ve spojení s animovanými videoklipy plnými příběhů vynesly kapele první místo v kategorii Album v Billboard Top 100, více než 300 milionů streamů na přehrávacích platformách a 2 miliony sledujících na sociálních sítích. Jako speciální host na pražském koncertě vystoupí česká indie-rocková kapela I Love You Honey Bunny.

Rare Americans vyprávějí své příběhy přímo každému, kdo chce – nebo potřebuje – naslouchat. S těmito historkami se snadno ztotožní každý, kdo byl někdy na dně nebo se snažil udržet krok i přes všechny překážky.

Jejích písně jsou ale zároveň protkány ďábelským optimismem a nadějí. „Snažíme se inspirovat a posilovat naše fanoušky,“ prohlašuje frontman James Priestner, když mluví o poslání kapely. „Jsme nezávislá kapela, smolaři, a myslím, že spousta našich fanoušků se s tím ztotožňuje.“

Priestner pochází z Vancouveru a spolu se svým bratrem Jaredem založil kapelu na improvizovaném výletě do Karibiku. James vzpomíná, jak Jaredovi z legrace řekl: „Měli bychom spolu napsat nějaké písničky“, na což Jared odpověděl: „Kašli na to, co takhle celé album?“. O týden a půl později vytvořili 15 písní, které se později staly jejich debutovým albem se stejnojmenným názvem. Od té doby Rare Americans doplnili svou sestavu o slovenské kytaristy Luboše Ivana a Jana Čajku a bubeníka Durana Ritze.

Show se koná v rámci série Rock for People Concerts, poslední vstupenky v prodeji v síti GoOut: https://goout.net/cs/rare-americans/szpxwou/.

Rock for People Concerts:

2. 4. Rare Americans / Fuchs2
6. 4. The Last Internationale / Rock Café
10. 4. Hockey Dad / Rock Café
16. 4. Girli / Bike Jesus – POSLEDNÍ VSTUPENKY
19. 4. Counterparts / Rock Café
25. 4. Alfa Wolf + King 810 + Ten56. + Xile / Rock Café
28.4. The Hara / Café V lese – VYPRODÁNO
29. 4. AVIANA + InVisions / Rock Café
4. 5. Throw The Fight / Café V lese
6. 5. Skillet / Forum Karlín – PŘES 50 % VSTUPENEK PRODÁNO
9. 5. The Band Camino + Special Guest: boy bleach / Bike Jesus
14. 5. Måneskin / O2 arena – VYPRODÁNO, GOLDEN CIRCLE UPGRADE
18. 5. MØL / Rock Café
26. 5. Complete / Café V lese
6. 6. Less Than Jake / Futurum Music Bar – Rock for People 2023 Warm-Up Party
12. 6. Sum 41 / Výstaviště Brno – Oficiální afterparty Rock for People 2023
20. 6. Billy Talent / Loket nad Ohří – Amfiteátr
26. 6. Dead Poet Society / Café V lese
22. 9. NEFFEX / Café V lese
28. 9. grandson / Roxy – POSLEDNÍ VSTUPENKY
12. 10. Highly Suspect + Special Guest: The Picturebooks / Roxy
4. 11. Rikas / Café V lese

8.-11. 6. 2023 – Rock for People 2023
SLIPKNOT, MUSE, MACHINE GUN KELLY, THE 1975
Billy Talent, Hollywood Undead, Incubus, Nothing But Thieves, Palaye Royale, Papa Roach, Simple Plan, X Ambassadors a mnoho dalších

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...