Rock of Sadská servíruje fanouškům první jména pro nadcházející ročník

Ani ne před měsícem, se odehrál letošní ročník hudebního festivalu Rock Of Sadská a pořadatelé už lákají na ten příští! 

Tradiční hudební festival ROCK OF SADSKÁ který se letos opravdu nadmíru vydařil, se rozhodl neotálet a fanouškům servíruje první jména pro nadcházející 6. ročník. Ten se bude konat 16-17. srpna 2019 na tradičním místě u jezera v Sadské.

Mezi první zveřejněná jména patří legendární VITACIT ve kterém za mikrofonem najdete Dana Horynu a Fanyho Stehlíka, který si s Vitacitem užil jeho streetrockové období okolo alba Máte se hnout. Představovat českou metalovou legendu ARAKAIN by bylo asi jako nošení dříví do lesa, tato stálice české metalové scény je další kapelou která vám v Sadské naservíruje energickou show.

O slovo se také přihlásila další metalová legenda, která v loňském roce oslavila 30 let působení na tuzemské scéně, těšit se můžete na ostřílené muzikanty z MOTORBAND. Od roku 1986 do roku 2010 vytvářel a vyprodukoval dvanáct alb v kapele Törr, řeč je o baskytaristovi a zpěvákovi Vlastovi Henychovi který se svou formací HENNYCH 666 potvrdil také účast.

Svůj autorský program se kterým letos brázdili pódia, přivezou na Rock Of Sadská zakládající členové Pražské kapely Kreyson Robert Killer Vondrovic, Daniel Rohlik Krob a bývalý člen Radek Reddy Kroc se zpěvákem Petrem Doldy Dolénekem v podobě kapely KREYSON MEMORIAL.

Svou účast přislíbila německá legenda, speed/thrash metalová S.D.I. (SATAN´S DEFLORATION INCORPORATED), zmlsaní metaloví fanoušci, kteří ještě tuto legendu neviděli a neslyšeli, si tak budou moci splnit svůj sen. Na své si přijdou i příznivci partiček TÖRR ALKEHOL v čele s Otou Herešem

Další skvělá pódiová show, kulisy a kontakt s publikem nabídne kdo jiný, než stále žádaná kapela DOGA. Songy z alba „Reverse“ z roku 2017 naservíruje brněnská power metalová formace EAGLEHEART založena Michalem Kůsem a Tomášem Cafourkem.

Ti, kterým unikla tanzmetalová partička TRAUTENBERK na čtvrtém ročníku nemusejí zoufat, dočkají se natom šestém. Nové songy ze třetí připravované desky, která vyjde na přelomu roku přiveze pražská rock-screamová parta LOCO LOCO.

Na místo činu se také vrátí banda která vždy dokáže vytvořit nezaměnitelnou atmosféru, ROXOR. Motorovou pilu znova nakopne Kolinss s DEBUSTROLem. Osvědčené vystoupení předvede kultovní black metalová smečka ROOT. Vrátí se také skupina WALDA GANG která na letošním ročníku představila kromě coverů notoricky známých písniček i svou vlastní autorskou tvorbu.

To je prozatímní výčet kapel pro nadcházející ročník festivalu Rock Of Sadská. Další kapely jsou v jednání a pořadatelé slibují velká překvapení. Hlavní „taháky“ by měly být oznámeny tradičně na Mikuláše.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...