SYMBOLIC Open Air odtajňuje kapely pro ročník 2019

David „Dejvy“ Krédl společně s partou Sectesy, i letos dovezou do Třech Dvorů u Kolína kapely, které jste ještě nemohli vidět, společně s kapelami, které u nás vystupují opravdu sporadicky.

Po té, co se na druhém ročníku vystřídaly na SYMBOLICkém pódiu legendy typu XENTRIX nebo CANCER. Veličiny jako ENTRAILS, REVEL IN FLESH, FORGOTTEN SILENCE, tak i na příští rok se chystá koktejl neméně zvučných jmen.

Těšit se můžete například na formaci MORTA SKULD která ještě nikdy nehrála za svou 28 letou historii v Evropě. Na GOD MACABRE kteří se ještě nikdy za 29 let své existence neobjevili v Čechách a nebo na DEMILICH, ti u nás hráli jen jednou.

Organizátoři festivalu s velkou budoucností, připravují pro 3. ročník program, na který nezapomenete. “Otevřeno” bude rovných 9 dní v kuse. Bude WARM UP, dvoudenní dětský den s kolotoči a večerními koncerty, divadelní představení, autorská čtení známých osobností a samozřejmě čtyřdenní SYMBOLIC! Vše se uskuteční v rámci “Třídvorského kulturního léta” od 12 do 21. července 2019

Již nyní je určeno vstupné. Jednodenní na středu, za symbolických 250 Kč. 100 nejrychlejších fanoušků od startu předprodeje dostane své lístky za 690 Kč. Po vyprodání první 100 lístkové edice bude předprodejní cena činit 790 Kč, která se udrží až do otevření bran areálu ve středu 17. 7. Na místě pak budou lístky k zakoupení za cenu 850 Kč. Pořadatelé také vyhověli zájmu o jednodenní lístky a tak v sobotu budete moci zavítat do areálu za 450 Kč.

Letos budete moci získat lístky jen na e-shopu SYMBOLICfestu nebo u Slovenských IMMORTAL SOULS / SLOVAK METAL ARMY. Prvních 100 fanoušků kteří zakoupí lístek v předprodeji, dostane jako dárek i originální nášivku SYMBOLIC (žádný tisk – poctivá výšivka). Pokud pak dorazí na festival s našitou nášivkou, čeká je u vstupu nějaké to překvapení.

Potvrzené kapely pro ročník 2019!
Dosavadní výčet kapel ještě zdaleka nekončí, seznam bude postupně rozšiřován…

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X