Těšte se na mezinárodní rock metalový open air ROCK CASTLE!

Metalfest a Masters Of Rock jsou pro letošní rok minulostí, ale nezoufejte, ještě je tady nejmladší člen festivalové rodinky agentury Pragokoncert, mezinárodní rock metalový open air festival ROCK CASTLE!

Na půlku srpna, od čtvrtku 17.8. do soboty 19.8., je naplánován rock-metalový open-air ROCK CASTLE, který se koná v malebném historickém městečku na jihu Moravy, v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ! Tento třídenní rock-metalový svátek, se letos uskuteční již potřetí!

Lidé i kapely si k tomuto festivalu vytvořili neuvěřitelně vřelý vztah. Jeho příjemná, pohodová letní atmosféra, zajímavá dramaturgie a nádherný, přírodní festivalový areál v prostředí stinného zámeckého parku přímo vybízí k návštěvě.

Soupiska kapel dost přesvědčivě slibuje fantastický festivalový závěr léta!

Hned první, čtvrteční festivalový den se můžete těšit na heavymetalovou pětici U.D.O. v čele s legendárním zpěvákem Udo Dirkschneiderem nebo na mladou a dravou, hyperchytlavou metalovou bestii v černém, mezinárodní bandu BEAST IN BLACK. Pátečním program ozdobí hvězda letošního ročníku, Švédové HAMMERFALL a další špičkové kapely!

Velkou megashow chystá na sobotu DORO která letos slaví velké výročí! 40 neuvěřitelně naplněných a úspěšných let na světové metalové scéně. Ve stejný den se můžete těšit i na jednu z nejúspěšnějších kapel poslední doby s živelnou zpěvačkou Elize Ryd v čele, AMARANTHE!

V programu je ale mnoho dalších lákavých jmen ze kterých si rozhodně každý vybere..  ALESTORM, GLORYHAMMER, VISIONS OF ATLANTIS, EVERGREY, RAGE, NERVOSA, BRAINSTORM, SERIOUS BLACK, TWILIGHT FORCE, SERENITY, DYNAZTY, SKÁLMÖLD, DRAGONHAMMER, FROZEN CROWN, TRI STATE CORNER, EVIL INVADERS, YE BANISHED PRIVATEERS a mnoho dalších.

Jak je již na všech festivalech Pragokoncertu dobrým zvykem, dostávají zde prostor i domácí kapely, mezi potvrzené, které se vám představí letos v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ patří GATE CRASHER, EAGLEHEART a RIMORTIS.

Co dodat? 3 pohodové letní dny, v parku okolo zámku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, nabízí vskutku skvělý výběr muziky, spoustu zábavy, ale i příjemný relax ve stínu vzrostlých stromů s chutným nápojem a bandou přátel okolo.

PROGRAM FESTIVALU ROCK CASTLE 2023

Vstupenky v limitované edici stále v prodeji!

Celofestivalová permanentka (cena platí do 31.07. nebo vyprodání limitované edice) 1 990,00 Kč
Jednodenní vstupenka – čtvrtek – 17.08.2023 (cena platí do 31.07. nebo do vyprodání limitované edice) 1 150,00 Kč
Jednodenní vstupenka – pátek – 18.08.2023 (cena platí do 31.07. nebo do vyprodání limitované edice) 1 150,00 Kč
Jednodenní vstupenka – sobota – 19.08.2023 (cena platí do 31.07. nebo do vyprodání limitované edice) 1 150,00 Kč

Vstupenky prodávají také v Ticketportalu, Ticketmasteru, Ticketstreamu či GoOut.

Více informací a spousty novinek najdete vždy na www.rockcastle.cz či FB profilu festivalu: https://www.facebook.com/rockcastle.cz

17. – 19. srpna 2023 – 3. ročník festivalu ROCK CASTLE!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...