Ženská heavyrocková čtveřice THE AGONY v současné sestavě končí

Ženská heavyrocková čtveřice THE AGONY která se zformovala v dubnu 2013 ve stávající sestavě končí. Svým fanouškům to kapela oznámila prostřednictvím facebookového profilu

The Agony, jedna z mála ženských kapel na české hudební scéně hrající heavy rock přidala na svůj facebookový profil zprávu, která jistě znepokojila nemalý počet příznivců. V této zprávě kapela oznamuje odchod kytaristky Terky Pšenčíkové a Katie Skatie (Kejtý Skejtý). Obě muzikantky se ke svému odchodu shodně vyjádřili slovy, že už se nadále nechtějí věnovat něčemu, co je nenaplňuje a nebaví. Celá jejich vyjádření najdete na Facebooku kapely.

Přesto, že oznámení je pro zbylé dvě členky frontmanku Nikolu Kandoussi a bubenici Martinu (Kajdu) Balcarovou zdrcující, tak se po zralé úvaze rozhodly najít náhradu a v hrání pokračovat. Proto The Agony která tuto zprávu oznámila dva dny po vydání (14.9.2021) svého nového, vydařeného videoklipu „Annie“ (viz. níže) chystá vyhlásit na uvolněné posty konkurz.

„Děkujeme za všechno, za jejich čas, talent a energii, kterou do The Agony daly a podílely se tím na naší cestě ze sklepa až na pódia velkých festivalů. Tu cestu jsme lemovaly několika společnými albovými a EP zářezy a spoustou nezapomenutelných zážitků“, uvádí na facebookovém profilu Niky.

Skupinu The Agony si budete moci poslechnout v sestavě tak jak jste jí doposud znali, na posledním koncertu který odehraje ve čtvrtek 4. listopadu 2021 v pražském klubu Vagon na Národní třídě. Jako support vystoupí kapela Made On Earth založená v listopadu loňského roku ve které již nějaký čas působí právě odcházející kytaristka Tereza Pšenčíková.

Zájemkyně o uvolněné posty basové a sólové kytary se mohou hlásit na email theagony@theagony.cz, pro bližší informace.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X