Škwor se chystá na další tažení, Uzavřenej kruh Tour II. je na obzoru

Uzavřenej kruh Tour II. je na obzoru, čtveřice ŠKWOR již brzy vyrazí na místa kde dlouho nebo dosud vůbec nehrála a to s novým programem po hudební i vizuální stránce !!!

Rok 2019 byl pro Škwor ve znamení hojného koncertování. Veleúspěšné loňské jarní akustické turné po menších sálech v létě vystřídaly festivaly, poté přišel zasloužený odpočinek. Neodpočívalo se ale dlouho, populární rocková úderka, se do toho brzy zase pořádně opře! Za dveřmi je Uzavřenej kruh Tour II.

Tuzemská kapela ŠKWOR již brzy naváže na beznadějně vyprodané halové turné Uzavřenej kruh Tour k zatím poslednímu stejnojmennému řadovému albu z nějž vzešly pecky „Pokřivenej pohled“ nebo „Za tmavejch nocí“. V setlistu koncertů ale samozřejmě nebudou chybět ani léty prověřené skladby.

Hard-core nu-metalovka Škwor zavítá do klubů a míst, kde ještě nehrála. ŠKWOR platí na domácí scéně za kapelu s hodně vysokým standardem. A to ať už se bavíme o studiových nahrávkách, nebo o živých vystoupeních. Na turné Uzavřenej kruh Tour II. se můžete opět těšit na živelnou energii a skvělou show.

„Zase se nám začalo stýskat po pořádném nářezu! Vzhledem k tomu, že se neuzavíráme jen ve sportovních halách, tentokrát navštívíme místa, kde jsme dlouho nehráli, v některých případech dokonce nikdy! Můžete si být ovšem jistí, že ani mnohdy ztížené technické podmínky nás nezastaví v tom, abychom naši show posunuli opět vpřed. Chystáme nový program po hudební i vizuální stránce a především…. Už teď se na Vás neskutečně těšíme,“ komentuje kapela chystané turné.

Turné bude čítat celkem dvanáct zastávek napříč republikou

22.2.2020 ZNOJMO – KC DUKLA
7.3.2020  FRÝDEK MÍSTEK – KD
14.3.2020 KARLOVY VARY – LIDOVÝ DŮM STARÁ ROLE
21.3.2020 ZÁBŘEH NA MORAVĚ – KD
28.3.2020 BENEŠOV – KC KARLOV
4.4.2020  JINDŘICHŮV – HRADEC KC JITKA
11.4.2020  PARDUBICE – IDEON
17.4.2020  ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – DK
18.4.2020  KLATOVY – MKS
24.4.2020  KLADNO – DK
25.4.2020  ČESKÁ LÍPA – KD CRYSTAL
9.5.2020  UHERSKÉ HRADIŠTĚ – KLUB KULTURY

Vstupenky jsou v předprodeji prostřednictvím sítě Tickestream a na některých místech je již vyprodáno.

 

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X