Časový harmonogram festivalu The Legends Rock Fest je venku!

Dva týdny a kousek před konáním populárního českého festivalu The Legends Rock Fest oznámili jeho pořadatelé detailní časový harmonogram. Kdo a kdy vystoupí na pódiu mezi 20. a 22. červencem v Areálu zahrada se dozvíte níže

Festival The Legends Rock Fest se nezadržitelně blíží a 20. a 22.7. se všem fanouškům rock metalové hudby otevře Areál zahrada část Libonice v Hořicích a užijí si tak již 11. ročník tohoto legendárního eventu! Ten je opět, jak je zvykem, nabitý plejádou nejzářivějších hvězd české rock metalové scény.

Areál Zahrada: místo zvelebované pro „Legendy“

The Legends Rock Fest se po deseti ročnících již stal pojmem. Od začátku tohoto desetiletí se navíc scházíme v Areálu Zahrada, na místě zvelebovaném právě za účelem konání tohoto festivalu. Zde každý rok přibude něco nového, jak už jsme si rádi zvykli: prostornější scéna, širší průzor v živém plotě pro pódium (ano, areál je opravdovou zahradou), množství dřevěných soch jako dekorace, více místa na sezení – a doufáme i ve zprovoznění venkovních sprch. To vše pro silnější zážitky a větší pohodu na festivalu.

Přijeďte už ve čtvrtek

Fanoušky však v tuto chvíli zajisté velmi zajímá časový rozpis festivalu. Již ve čtvrtek se můžeme těšit na sólové bubenické vystoupení Miloše Meiera s jeho programem Drumming Syndrome. Čtvrtek je ostatně doporučeným dnem příjezdu, protože si u vstupu již můžete vyměnit vstupenky za pásky a vyhnete se pátečním frontám při největším náporu příchozích.

Pátek: Arakain, Walda Gang, Komunál, Alkehol…

Hlavní program festivalu otevře v pátek ve dvě odpoledne melodický metal Anacreonu, v moderním duchu bude pokračovat kapela Černá, poté se odreagujeme s muzikou Alkehol, a následně dojde na jedno z největších jmen celého festivalu – Arakain. Rozjedou zábavu ještě více podpoří Walda Gang, početná fanouškovská základna se jistě sejde při vystoupení Komunálu i v pozdních večerních hodinách a páteční den uzavře po půlnoci DeBill Heads.

Sobota: Trautenberk, Harlej, Škwor, Doga…

V sobotu se areál otevírá už v deset dopoledne a kapela Epidemy začíná svou produkci v jedenáct – do té doby snad vylezou ze stanů i největší spáči. Hořickou premiéru bude poté mít dámská formace Loretta, přivítáme také kapelu Jacker’s a po předchozím úspěchu znovu i soubor Panoptiko. Velmi oblíbený Trautenberk zahraje v podvečerních hodinách, následován dalšími stálicemi, které tvoří letos velmi silné finále: Harlej, Škwor a Doga.

Bohatý výběr občerstvení

Občerstvení zajistí nespočet stánků s jídlem a pitím, chybět nebude ani loňská novinka – beerjet. Tato mašina na točení piva zvládne naplnit šest kelímků najednou, rychlostí dva tisíce piv za hodinu. Jak dodává hlavní pořadatel Zdeněk Lhota – prostě bič na fronty. Beerjet obstará kompletní zásobování festivalu desetistupňovým pivem, na „dvanáctku“ si zajděte k ostatním stánkům.

Příležitost pro malou dovolenou

The Legends Rock Fest bývá často avizován i jako příležitost pro malou dovolenou ve východních Čechách. V nedalekém okolí můžete navštívit architektonicky unikátní prvorepublikové koupaliště Dachova, Masarykovu věž samostatnosti, sochařský park či Museum Czech Road Racing. Při krátkých výletech do okolí pak můžete poznat Prachovské skály, zámek Kuks, přehradu Les Království či zámek Hrádek u Nechanic.

Vstupenky za výhodnější cenu
Prodej vstupenek na místě bude probíhat běžným způsobem. Kdo si chce obstarat vstupenku za výhodnější cenu, v prodejní síti Ticketmaster budou lístky k dispozici až do začátku festivalu. Veškeré další informace najdete na webu festivalu. www.thelegendsrockfest.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...