Enter Shikari a Lake Malice spojí síly na evropském tour!

Britská stálice Enter Shikari se vrací do Prahy, kde předvede spolu s Lake Malice pořádně divokou show! Enter Shikari se proslavili svým nekompromisním přístupem k hudbě a revolučním mixováním žánrů

Skupina je charakteristická pro svůj elektronický rockový styl, který propojuje s prvky post-hardcoru. Enter Shikari jsou držiteli mnoha ocenění a vévodí čtenářským anketám mnoha časopisů, kde sbírají ceny za nejlepší kapelu, stejně jako ocenění za nejlepší britské interprety a nejlepší alba od časopisů jako Kerrang!, Rock Sound, Heavy Music Awards nebo NME. Pražská show proběhne 3. listopadu v klubu SaSaZu v rámci série Rock for People Concerts.

Enter Shikari jsou britská rocková kapela, která vznikla v roce 1999. Jejich hudba kombinuje prvky elektroniky, rocku a hardcore. Kapelu proslavily hity jako „Sorry, You’re Not a Winner“, „Juggernauts“ nebo „The Last Garrison“. Jejich poslední album, „A Kiss for the Whole World“, bylo přijato s nadšením kritiky a fanoušky po celém světě. Album vyšlo 21. dubna 2023 a hned se dostalo na první místo Official UK Album Charts, což se jim podařilo poprvé.

Kombinace synťáků, tvrdé hudby a skvělého hlasu frontmana Rou Reynoldse jsou ideální výbavou pro pořádnou show. Ve svých textech často reflektují nejrůznější společenská a politická témata, jako je například problém klimatické změny, Trumpova kandidatura na prezidenta nebo špatný stav amerického zdravotnictví.

Skupina si k některým písním přizvala k mikrofonu třeba britské elektronické duo Wargasm nebo zpěvačku Cody Frost.

Enter Shikari navíc vyjedou na turné se speciálním hostem – talentovanou kapelou Lake Malice. která je novou silou na hudební scéně, a která se rychle prosazuje svým originálním zvukem a promyšlenými texty. Metalcorové propojení s charismatickou zpěvačkou Alice Guala je garancí nezapomenutelného hudebního zážitku.

Vstupenky k dostání na GoOut od 30. 6., 11:00. Prémiový předprodej na heslo pro majitele RFP aplikace bude zahájen už 28. 6. v 11:00. Předprodej bude na heslo, které v daný čas najdete přímo v RFP aplikaci.

RFP APLIKACE KE STAŽENÍ:
iOS
Android

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/listky/enter-shikari/svus/

Rock for People Concerts:
2023
30. 7. Sleep Token / Divadlo Archa
6. 9. Meet Me At The Altar / Café V lese
12. 9. Cobra Man / Futurum
17. 9. As Everything Unfolds / Bike_Jesus
22. 9. NEFFEX / Café V lese
28. 9. grandson / SaSaZu – PŘESUNUTO
28. 9. DOPE D.O.D. / Fléda, Brno
29. 9. DOPE D.O.D. / Barrak, Ostrava
30. 9. DOPE D.O.D. / Storm Club, Praha
4. 10. Black Box Revelation / Café V lese
12. 10. Highly Suspect + Special Guest: The Picturebooks / Roxy
25. 10. De Staat / Fuchs2
27. 10. Stray from the Path + Make Them Suffer + Void of Vision + Knosis / Futurum
2. 11. Bob Vylan / Bike Jesus
3. 11. Enter Shikari + Lake Malice / SaSaZu
4. 11. Rikas / Café V lese
4. 11. Skynd / SaSaZu
12. 11. Waterparks / MeetFactory
12. 11. Shame / Fuchs2
16. 11. As December Falls / Café V lese
1.12. Fit For a King + Emmure + Thrown + Gloom In The Corner / Storm Club

2024
9. 2. Bad Omens / SaSaZu
13.-15. 6. Rock for People 2024

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...