NADĚJEFEST bude i letos pomáhat nemocným dětem

Kamioňák Jirka Hučko a jeho JH – Naděje z kamionu, již v loňském roce přichystal další pokračování úspěšného charitativního festivalu NADĚJEFEST. Tato hudební událost s podtitulem „Festival s otevřeným srdcem“,se letos nově odehraje na místě a to na Rockovém hřišti v Pilníkově u Trutnova které je spolupořadatelem festivalu.

Stejně jako v předchozích ročnících, tak i letos se bude pomáhat nemocným dětem. Pro NADĚJEFEST 2019 byly tentokrát vybrány dvě děti – dvanáctiletý Patrik, trpící hned několika závažnými onemocněními, jako je dětská mozková obrna, nedoslýchavost, mentální retardace nebo autismus, a Barborka postižená spinální svalovou atrofií 1. stupně.

Patrika a Barborku přijede do Pilníkova 15. 6. 2019 podpořit celkem jedenáct kapel. Loňskou účast si zopakuje jedna z nejlepších slovenských power/heavymetalových formací EUFORY, která na loňském ročníku sklidila velice pozitivní ovace. Další potvrzenou kapelou která se na charitativní akci loni představila, budou pražští METALCRAFT a po dvou letech se vrátí KREYSON MEMORIAL který zde představí program se zcela novými autorskými skladbami.

Premiérově na festivalu uvidíte a nemocným dětem přijede pomoc, teplická heavymetalová legenda MOTORBAND která v loňském roce uvedla do kin skvělý hudební dokumentární film Motorband: Restart. Fanoušci si jistě pamatují její začátky s Kamilem Střihavkou, ovšem od roku 2015 stojí za mikrofonem Luděk Struhař který  nahradil dlouholetého člena Pepu Šutaru.

Další legendou tuzemského hard rocku a heavy metalu který festival NADĚJEFEST 2019 v Pilníkově podpoří je Dan Horyna se svou kapelou MERLIN, kdo si pamatuje a měl rád pecky Nevada, Poslední boj a další, má se na co těšit. I když se v jejich tvorbě tu a tam objeví i nějaký ten vlastní autorský kousek tak převážnou část repertoáru tvoří předělávky známých hitů, řeč je o brněnské kapele MORČATA NA ÚTĚKU která do Pilníkova přiveze hudební parodie, vtipné texty a bezvadnou show.

Oficiální plakát festivalu

Se svou power-metalovou formací MORAVIUS přijede zpěvák Dalibor Halamíček známý z působení za mikrofonem ve skupině Salamandra. Již delší dobu patří mezi špičky tuzemského power/speed metalu Poděbradská formace RIMORTIS a bude patřit i mezi kapely kterým není osud Barborky a Patrika lhostejný.

Prostor na pódiu dostane i pardubická kapela HAPPEACE v jejichž řadách najdete teprve desetiletého bubeníka Fandu Kmoníčka. Na příjemné crossover/rockové Probuzení se můžete těšit od Královéhradecké formace WAIT kterou v roce 2015 mohli fanoušci vidět ve společnosti skupiny Škwor v rámci turné S/L Tour.

Syrový hard rock s důrazem na rytmičnost vám naservíruje Dambořická kapela KELWIN která v loňském roce oslavila Kristova léta. Může se těšit na písně jako Upíří láska nebo Žádná depka, na které jsou i klipy.

Přesto že bude festival tradičně jednodenní, je možné přímo v areálu Rockového hřiště stanovat. Novinkou je i druhá, menší stage, kde bude v přestávkách dění na hlavním pódiu probíhat program pro děti.

Vstupenky budou jsou k zakoupení pouze na místě, a to ve dvou cenových relacích. Do 14.30 hod. bude cena vstupného 200 Kč, následně se pak zvedne na 350 Kč. Je tedy více než jasné, že včasný příchod se rozhodně vyplatí, a to i z toho důvodu, že prvních 200 příchozích obdrží zajímavý dárek. Děti do výšky 140 cm, vozíčkáři s jedním doprovodem a osoby s průkazem ZTP mají vstup zdarma.

Pokud nemůžete přímo na festival dorazit a rádi byste jej přesto podpořili, můžete zaslat jakoukoliv finanční částku na transparentní účet 2701297301/2010.

Oficiální časový line-up festivalu NADĚJEFEST 2019

11:00 – 11:45 Happeace /12:25 – 13:05 Rimortis / 13:40 – 14:20 Wait / 14:55 – 15:35 Kelwin / 16:10 – 16:50 Merlin / 17:25 – 18:05 Kreyson Memorial / 18:40 – 19:20 Eufory / 19:55 – 20:35 Metalcraft / 21:30 – 22:30 Morčata na útěku / 23:05 – 23:45 Motorband / 00:15 – 01:00 Moravius

FACEBOOK UDÁLOST
NADĚJEfest NA FACEBOOKU 
NADĚJE Z KAMIONU NA FACEBOOKU 

  1. Hugo říká

    Dík za super článek!!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...